Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 244
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
a nie deszczowo?:-)
-
dokładnie za to, dolwyddelan, mimo że raczej nie spektakularny (w porównaniu do ogromnych twierdz z północnego wybrzeża) spodobał nam się najbardziej.
-
ech... romantyczko!:-)
-
skojarzenie miałem podobne, ale sprawdziłem i odetchnąłem z ulgą... to tylko stare sieci i jakieś rupiecie:-)
-
mnienciutki jak kordełka;-)
-
ale wierz mi, że pobudka o 5:30 rano na wyjeździe, wcale taka piękna nie jest!:-)
-
no widzisz! całkiem sporo nas łączy;-)
-
nie sprawdzałem "własnonożnie", ale podobno ma sześć kilometrów długości. i zdaniem niektórych, jest jedną z najpiękniejszych plaż na wyspach.
-
ej! czasami świeci! widziałaś te przebłyski na kilku poprzednich zdjęciach? no! nie wymagaj za wiele;-)
-
dopiero teraz zwróciłem na to uwagę!:-) na wszelki wypadek wyjaśniam: "czubek" to tak naprawdę worm's head - cypel wystający daleko w morze. natomiast ta płaska "góra", to po prostu klif, który był bardzo blisko:-)
-
a nie deszczowo?:-)
-
dokładnie za to, dolwyddelan, mimo że raczej nie spektakularny (w porównaniu do ogromnych twierdz z północnego wybrzeża) spodobał nam się najbardziej.
-
ech... romantyczko!:-)
-
skojarzenie miałem podobne, ale sprawdziłem i odetchnąłem z ulgą... to tylko stare sieci i jakieś rupiecie:-)
-
mnienciutki jak kordełka;-)
-
ale wierz mi, że pobudka o 5:30 rano na wyjeździe, wcale taka piękna nie jest!:-)
-
no widzisz! całkiem sporo nas łączy;-)
-
nie sprawdzałem "własnonożnie", ale podobno ma sześć kilometrów długości. i zdaniem niektórych, jest jedną z najpiękniejszych plaż na wyspach.
-
ej! czasami świeci! widziałaś te przebłyski na kilku poprzednich zdjęciach? no! nie wymagaj za wiele;-)
-
dopiero teraz zwróciłem na to uwagę!:-) na wszelki wypadek wyjaśniam: "czubek" to tak naprawdę worm's head - cypel wystający daleko w morze. natomiast ta płaska "góra", to po prostu klif, który był bardzo blisko:-)