Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 244

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:57)
    a nie deszczowo?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:56)
    dokładnie za to, dolwyddelan, mimo że raczej nie spektakularny (w porównaniu do ogromnych twierdz z północnego wybrzeża) spodobał nam się najbardziej.
  3. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:54)
    ech... romantyczko!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:53)
    skojarzenie miałem podobne, ale sprawdziłem i odetchnąłem z ulgą... to tylko stare sieci i jakieś rupiecie:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:51)
    mnienciutki jak kordełka;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:50)
    ale wierz mi, że pobudka o 5:30 rano na wyjeździe, wcale taka piękna nie jest!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:49)
    no widzisz! całkiem sporo nas łączy;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:47)
    nie sprawdzałem "własnonożnie", ale podobno ma sześć kilometrów długości. i zdaniem niektórych, jest jedną z najpiękniejszych plaż na wyspach.
  9. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:45)
    ej! czasami świeci! widziałaś te przebłyski na kilku poprzednich zdjęciach? no! nie wymagaj za wiele;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:43)
    dopiero teraz zwróciłem na to uwagę!:-) na wszelki wypadek wyjaśniam: "czubek" to tak naprawdę worm's head - cypel wystający daleko w morze. natomiast ta płaska "góra", to po prostu klif, który był bardzo blisko:-)