Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 246

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. milanello80
    milanello80 (09.09.2010 22:15)
    rzeczywiście, ciekawie to wygląda
  2. milanello80
    milanello80 (09.09.2010 22:13)
    O widzę naszego Pana Ambasadora cytujesz, też lubiałem go czytywać. Świetny cytat. Też się zaliczam do sandałersów. Zdjęcia zachodu słońca, dla niektórych kiczowate, niesamowicie działają mi na wyobraźnie
  3. milanello80
    milanello80 (09.09.2010 22:09)
    świetny kadr z tym butem :)
  4. milanello80
    milanello80 (09.09.2010 22:08)
    lubię takie stare ruiny
  5. milanello80
    milanello80 (09.09.2010 22:07)
    jak pas startowy na lotnisku :) Piękna plaża
  6. kielec
    kielec (09.09.2010 21:28)
    mało opisów duzo obrazów, plus za świetne foty :)
  7. 2_koty
    2_koty (09.09.2010 21:14)
    W Walii rzeczywiście jest coś niezwykle urzekającego. Przez Snowdonię tylko przejeżdżałam, ale też mnie zdążyła usidlić i nie mogę doczekać się powrotu. Jako że wyraźnie preferujesz wyjazdy w cieplejsze rejony, tym bardziej doceniam poświęcenie :-)
  8. 2_koty
    2_koty (09.09.2010 20:56)
    no całkiem całkiem... szkoda że wygadałeś się z tym żwirkiem - przez chwilę miałam złudzenie, że tam słońce też czasem świeci
  9. 2_koty
    2_koty (09.09.2010 19:41)
    fajny dywanik mają w tym klasztorze ;-)
  10. agaxpl
    agaxpl (09.09.2010 14:38)
    przecięty czubek góry :)