Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 246
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
rzeczywiście, ciekawie to wygląda
-
O widzę naszego Pana Ambasadora cytujesz, też lubiałem go czytywać. Świetny cytat. Też się zaliczam do sandałersów. Zdjęcia zachodu słońca, dla niektórych kiczowate, niesamowicie działają mi na wyobraźnie
-
świetny kadr z tym butem :)
-
lubię takie stare ruiny
-
jak pas startowy na lotnisku :) Piękna plaża
-
mało opisów duzo obrazów, plus za świetne foty :)
-
W Walii rzeczywiście jest coś niezwykle urzekającego. Przez Snowdonię tylko przejeżdżałam, ale też mnie zdążyła usidlić i nie mogę doczekać się powrotu. Jako że wyraźnie preferujesz wyjazdy w cieplejsze rejony, tym bardziej doceniam poświęcenie :-)
-
no całkiem całkiem... szkoda że wygadałeś się z tym żwirkiem - przez chwilę miałam złudzenie, że tam słońce też czasem świeci
-
fajny dywanik mają w tym klasztorze ;-)
-
przecięty czubek góry :)
-
rzeczywiście, ciekawie to wygląda
-
O widzę naszego Pana Ambasadora cytujesz, też lubiałem go czytywać. Świetny cytat. Też się zaliczam do sandałersów. Zdjęcia zachodu słońca, dla niektórych kiczowate, niesamowicie działają mi na wyobraźnie
-
świetny kadr z tym butem :)
-
lubię takie stare ruiny
-
jak pas startowy na lotnisku :) Piękna plaża
-
mało opisów duzo obrazów, plus za świetne foty :)
-
W Walii rzeczywiście jest coś niezwykle urzekającego. Przez Snowdonię tylko przejeżdżałam, ale też mnie zdążyła usidlić i nie mogę doczekać się powrotu. Jako że wyraźnie preferujesz wyjazdy w cieplejsze rejony, tym bardziej doceniam poświęcenie :-)
-
no całkiem całkiem... szkoda że wygadałeś się z tym żwirkiem - przez chwilę miałam złudzenie, że tam słońce też czasem świeci
-
fajny dywanik mają w tym klasztorze ;-)
-
przecięty czubek góry :)