Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 242

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (16.09.2010 0:32)
    @ye2bnik: sprawdzaj, sprawdzaj! czasami rzeczywiście bywa kolorowo!:-)

    @aga: senkju wery macz!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (16.09.2010 0:28)
    wiesz marcinie, ja czasem sam nie wierzę, że tu jest tak pięknie! szczególnie jak miesiąc pada bez przerwy:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (16.09.2010 0:10)
    w uda jej poszło!;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (16.09.2010 0:09)
    nie przesadzaj:-) szkoda, że ten dolmen stoi w głębokiej niecce. nie dało się zrobić "prześwitu":-)
  5. zfiesz
    zfiesz (16.09.2010 0:08)
    skoro tak mówisz, znaczy że faktycznie się opłacało:-)
  6. 2_koty
    2_koty (14.09.2010 23:52)
    piękny las!
  7. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (13.09.2010 13:18)
    Zfieszu...po pierwsze podziękuje, zebys znowu mnie od łobuzów i innych nie wyzywał :P:D

    a tak btw to na rajd chętnie smignę, tylko trzeba by jakąś rozsądną marszrute wymyśleć :D wiec trzeba sie jakoś złapać, zebym bilety zaklepał :D
  8. 2_koty
    2_koty (13.09.2010 10:33)
    Dzięki za zaproszenie. We wspomniany weekend jestem akurat w Polsce.. zresztą nie dość, że przeprowadziłam się do Cambridge, to właśnie w Polsce spędzam ostatnio większość czasu. Ale życzę udanej pogody. Przejeżdżałam kiedyś przez Snowdonię w ładną, jesienną pogodę i rzeczywiście to miejsce zagnieździło się gdzieśtam w mojej łepetynce.
  9. sagnes80
    sagnes80 (12.09.2010 22:25)
    wspaniałe zdjęcia!!!
  10. sagnes80
    sagnes80 (12.09.2010 22:18)
    o tak - ja też lubię pomagać zachodzić słońcu w oceanie :)