Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 242
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
wiesz marcinie, ja czasem sam nie wierzę, że tu jest tak pięknie! szczególnie jak miesiąc pada bez przerwy:-)
-
w uda jej poszło!;-)
-
nie przesadzaj:-) szkoda, że ten dolmen stoi w głębokiej niecce. nie dało się zrobić "prześwitu":-)
-
skoro tak mówisz, znaczy że faktycznie się opłacało:-)
-
piękny las!
-
Zfieszu...po pierwsze podziękuje, zebys znowu mnie od łobuzów i innych nie wyzywał :P:D
a tak btw to na rajd chętnie smignę, tylko trzeba by jakąś rozsądną marszrute wymyśleć :D wiec trzeba sie jakoś złapać, zebym bilety zaklepał :D
-
Dzięki za zaproszenie. We wspomniany weekend jestem akurat w Polsce.. zresztą nie dość, że przeprowadziłam się do Cambridge, to właśnie w Polsce spędzam ostatnio większość czasu. Ale życzę udanej pogody. Przejeżdżałam kiedyś przez Snowdonię w ładną, jesienną pogodę i rzeczywiście to miejsce zagnieździło się gdzieśtam w mojej łepetynce.
-
wspaniałe zdjęcia!!!
-
o tak - ja też lubię pomagać zachodzić słońcu w oceanie :)
-
wiesz marcinie, ja czasem sam nie wierzę, że tu jest tak pięknie! szczególnie jak miesiąc pada bez przerwy:-)
-
w uda jej poszło!;-)
-
nie przesadzaj:-) szkoda, że ten dolmen stoi w głębokiej niecce. nie dało się zrobić "prześwitu":-)
-
skoro tak mówisz, znaczy że faktycznie się opłacało:-)
-
piękny las!
-
Zfieszu...po pierwsze podziękuje, zebys znowu mnie od łobuzów i innych nie wyzywał :P:D
a tak btw to na rajd chętnie smignę, tylko trzeba by jakąś rozsądną marszrute wymyśleć :D wiec trzeba sie jakoś złapać, zebym bilety zaklepał :D -
Dzięki za zaproszenie. We wspomniany weekend jestem akurat w Polsce.. zresztą nie dość, że przeprowadziłam się do Cambridge, to właśnie w Polsce spędzam ostatnio większość czasu. Ale życzę udanej pogody. Przejeżdżałam kiedyś przez Snowdonię w ładną, jesienną pogodę i rzeczywiście to miejsce zagnieździło się gdzieśtam w mojej łepetynce.
-
wspaniałe zdjęcia!!!
-
o tak - ja też lubię pomagać zachodzić słońcu w oceanie :)
@aga: senkju wery macz!;-)