Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 243

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. lmichorowski
    lmichorowski (12.09.2010 21:35)
    Chociaż nazwy straszne, brrr...
    Sgwd y Pannwr,
    Sgwd y Eira, Fforest Fawr -
    Mają miejsca te swój czar.
    Tu Sgwd Clun-gwyn się pieni,
    Tam dolina Afon Senni,
    Przeurocze Afon Mellte
    I ta droga w Ystradfellte,
    Co ku głazom Maen Llia zmierza...
    Piękna Cymru - Walia Zwierza.
  2. ye2bnik
    ye2bnik (10.09.2010 18:11)
    Zfieszu, po kolejnej przyrządzonej przez Ciebie uczcie dla oczu, dochodzę do wniosku, że Wyspy to najbardziej malownicze miejsce, przynajmniej w Europie. Znaczy - trza jechać i organoleptycznie sprawdzić, czy zanadto nie koloryzujesz :))))
  3. ye2bnik
    ye2bnik (10.09.2010 18:00)
    Miodzio. To jedno z tych zdjęć, na widok których myślę sobie:"Nieee, to niemożliwe, żeby tak było na Wyspach... Zfieszu przemyca fotki z innych stron świata..." :))
  4. iwonka55h
    iwonka55h (10.09.2010 12:21)
    wróciłam, tak jak obiecałam. Na wyspach jeszcze nie byłam, ale mnie kuszą, więc chętnie oglądam.
    Cieszę się, że tak Ci pozytywnie do łba strzeliło, pamiętaj, zauroczenioza skandynawska to choróbsko, które strasznie uzależnia, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, oczywiście.
  5. pendragon
    pendragon (10.09.2010 9:41)
    Tu bym dał dwa plusy...
  6. pendragon
    pendragon (10.09.2010 9:40)
    Nieźle się bestia spasła ;)
  7. pendragon
    pendragon (10.09.2010 9:40)
    Opłacało się zerwać wcześnie rano, super światło.
  8. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 1:01)
    przerzucić to można rower przez ramię i wspinać się na górę. niech cię nie zmyli ten delikatny podjazd!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 1:00)
    w raju jest ciepło, sucho i przyjemnie... to jednak nie tam;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (10.09.2010 0:58)
    mają też coś znacznie ważniejszego - opiekunów, którzy dbają nawet o kilka kamieni. i to się nazywa troska o dziedzictwo...