Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 243
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
Zfieszu, po kolejnej przyrządzonej przez Ciebie uczcie dla oczu, dochodzę do wniosku, że Wyspy to najbardziej malownicze miejsce, przynajmniej w Europie. Znaczy - trza jechać i organoleptycznie sprawdzić, czy zanadto nie koloryzujesz :))))
-
Miodzio. To jedno z tych zdjęć, na widok których myślę sobie:"Nieee, to niemożliwe, żeby tak było na Wyspach... Zfieszu przemyca fotki z innych stron świata..." :))
-
wróciłam, tak jak obiecałam. Na wyspach jeszcze nie byłam, ale mnie kuszą, więc chętnie oglądam.
Cieszę się, że tak Ci pozytywnie do łba strzeliło, pamiętaj, zauroczenioza skandynawska to choróbsko, które strasznie uzależnia, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, oczywiście.
-
Tu bym dał dwa plusy...
-
Nieźle się bestia spasła ;)
-
Opłacało się zerwać wcześnie rano, super światło.
-
przerzucić to można rower przez ramię i wspinać się na górę. niech cię nie zmyli ten delikatny podjazd!:-)
-
w raju jest ciepło, sucho i przyjemnie... to jednak nie tam;-)
-
mają też coś znacznie ważniejszego - opiekunów, którzy dbają nawet o kilka kamieni. i to się nazywa troska o dziedzictwo...
-
Zfieszu, po kolejnej przyrządzonej przez Ciebie uczcie dla oczu, dochodzę do wniosku, że Wyspy to najbardziej malownicze miejsce, przynajmniej w Europie. Znaczy - trza jechać i organoleptycznie sprawdzić, czy zanadto nie koloryzujesz :))))
-
Miodzio. To jedno z tych zdjęć, na widok których myślę sobie:"Nieee, to niemożliwe, żeby tak było na Wyspach... Zfieszu przemyca fotki z innych stron świata..." :))
-
wróciłam, tak jak obiecałam. Na wyspach jeszcze nie byłam, ale mnie kuszą, więc chętnie oglądam.
Cieszę się, że tak Ci pozytywnie do łba strzeliło, pamiętaj, zauroczenioza skandynawska to choróbsko, które strasznie uzależnia, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, oczywiście. -
Tu bym dał dwa plusy...
-
Nieźle się bestia spasła ;)
-
Opłacało się zerwać wcześnie rano, super światło.
-
przerzucić to można rower przez ramię i wspinać się na górę. niech cię nie zmyli ten delikatny podjazd!:-)
-
w raju jest ciepło, sucho i przyjemnie... to jednak nie tam;-)
-
mają też coś znacznie ważniejszego - opiekunów, którzy dbają nawet o kilka kamieni. i to się nazywa troska o dziedzictwo...
Sgwd y Pannwr,
Sgwd y Eira, Fforest Fawr -
Mają miejsca te swój czar.
Tu Sgwd Clun-gwyn się pieni,
Tam dolina Afon Senni,
Przeurocze Afon Mellte
I ta droga w Ystradfellte,
Co ku głazom Maen Llia zmierza...
Piękna Cymru - Walia Zwierza.