Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 220
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
thx:-)
-
późnoletnia...
-
wiekowe trochę:-)
-
:-)
-
wielkie dzięki:-) na żywo wygląda jeszcze fajniej:-)
-
Ogromnie dziękuję za wanilię! :-)
-
to zdjęcie jest baaardzo zachęcające i dlatego nie mogę się zabrać za podróż - bo chciałabym spędzić nad nią trochę więcej czasu i dokładnie obejrzeć i poczytać:)
-
zdecydowanie lepiej wchodzić niż schodzić ;)
-
mnie Istambuł oczarował jakiś rok temu
-
fantastyczne miejsce, niesamowity klimat...
-
thx:-)
-
późnoletnia...
-
wiekowe trochę:-)
-
:-)
-
wielkie dzięki:-) na żywo wygląda jeszcze fajniej:-)
-
Ogromnie dziękuję za wanilię! :-)
-
to zdjęcie jest baaardzo zachęcające i dlatego nie mogę się zabrać za podróż - bo chciałabym spędzić nad nią trochę więcej czasu i dokładnie obejrzeć i poczytać:)
-
zdecydowanie lepiej wchodzić niż schodzić ;)
-
mnie Istambuł oczarował jakiś rok temu
-
fantastyczne miejsce, niesamowity klimat...