Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 220

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:27)
    thx:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:26)
    późnoletnia...
  3. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:26)
    wiekowe trochę:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:24)
    :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:12)
    wielkie dzięki:-) na żywo wygląda jeszcze fajniej:-)
  6. 2_koty
    2_koty (21.10.2010 17:34)
    Ogromnie dziękuję za wanilię! :-)
  7. amused.to.death
    amused.to.death (14.10.2010 23:39)
    to zdjęcie jest baaardzo zachęcające i dlatego nie mogę się zabrać za podróż - bo chciałabym spędzić nad nią trochę więcej czasu i dokładnie obejrzeć i poczytać:)
  8. ewelinka_w
    ewelinka_w (14.10.2010 11:20)
    zdecydowanie lepiej wchodzić niż schodzić ;)
  9. ewelinka_w
    ewelinka_w (14.10.2010 11:16)
    mnie Istambuł oczarował jakiś rok temu
  10. ewelinka_w
    ewelinka_w (14.10.2010 11:07)
    fantastyczne miejsce, niesamowity klimat...