Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 219

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:54)
    niestety, dane mi było cieszyć się nim tylko kilka krótkich chwil...
  2. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:53)
    o ile kicz nie pochodzi z lat 80. (ten powinien być zakazany jakimiś aktami prawa międzynarodowego!;-) traktuje go z przymrużeniem oka. czasem, celowy kicz, może byc nawet zabawny lub zwyczajnie estetycznie ciekawy. w przypadku zachodów słońca, to chyba jakaś zupełnie inna kategoria...
  3. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:48)
    smoku, może jakią celtycki albo skandynawski heros coś tu namieszał. dziś w każdym razie to dwa zupełnie niezależne byty:-)

    kuniu, harlem uwielbiam za "korę. to jeden z moich "pocieszycieli" na jesienną depresję. a tekst do "górala" napisał mój dawny szef - paweł kasperczyk - który kiedyś współpracował z harlemowcami.
  4. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:44)
    (czerwieni się:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:42)
    nie tylko światło byłowtedy ciepłe... ech... znów cały rok czekac na lato trzeba:-(
  6. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:36)
    przez te owce?;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:34)
    no dobra, raz na rok mozna:-p
  8. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:34)
    to ja napiszę tylko "dzięki":-)
  9. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:32)
    miejsca było całkiem sporo. a w razie czego możemy się podzielić na grupy i rozsiąść na sąsiednich skałach:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 21:29)
    bardzo dziękuję:-)

    z trochę innej beczki... ostatnio wpadłami jakaś ulotka z walijskim szlakiem dziedzictwa przemysłowego. znalazłem tam między innymi tę latarnię. ale kilka innych fajnych miejsc, które wciągnąłem na listę.