Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 221

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.10.2010 6:32)
    ha.. ja już się nauczyłem, że to wcale nie robala głowa, a smoka! :P (Smoku, uważaj zatem :P).
    Heh... Zfiesz, lubisz Harlem?
    Kiedy Góral umiera, to góry z żalu sine pochylają nad nim głowy jak nad swoim synem...
    ..góry moje, wierchy moje, otwórzcie swe ramiona...!
  2. s.wawelski
    s.wawelski (14.10.2010 4:35)
    Ta skala w oddali wyglada jakby byla kontynuacja tej pierwszej :-)
  3. amused.to.death
    amused.to.death (13.10.2010 22:22)
    tłoczno się robi na tej skale - tylu sandałnerów:)
  4. mryslondon
    mryslondon (13.10.2010 20:34)
    piekna fotka :)
  5. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:57)
    Tyle już zostało napisane wcześniej, że nic odkrywczego nie przychodzi mi do głowy. Jeśli postawiłeś sobie za cel propagowanie piękna tej części świata, to udaje Ci się perfekcyjnie. Pięknie pokazane.
    Pzdr/bARtek
  6. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:54)
    Ale ciepłe światło - miodzio...
  7. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:53)
    surowy ponownie otwarty....
  8. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:52)
    podobnie jak w Nowej Zelandii :)
  9. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:51)
    piękne światło....
  10. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:47)
    Jeśli wynikiem pobudki są takie klimaty, to warto...