Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 222
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
chciałem napisać dokładnie to co kasia-s. Więc tylko napiszę ++++++++++
-
Cała seria zachod(u)ów jest wspaniała... Odważnie przyznam się, do zdania, że zdjęcia zachodów uważam często za kiczowate.
Ale nawet jeśli, to:
* lubię kicz jeśli jest w dobrym gatunku, a ten jest w NAJWYŻSZYM!
* coś jest w tym sandałerstwie i nie chodzi tylko o podwójnego skocza :)
* piękne....
Pzdr/bARtek
-
++++
-
++++!
-
++++
-
++++
-
piękne!
-
bardzo dobre zdjęcie!
-
świetny!
-
++++
-
chciałem napisać dokładnie to co kasia-s. Więc tylko napiszę ++++++++++
-
Cała seria zachod(u)ów jest wspaniała... Odważnie przyznam się, do zdania, że zdjęcia zachodów uważam często za kiczowate.
Ale nawet jeśli, to:
* lubię kicz jeśli jest w dobrym gatunku, a ten jest w NAJWYŻSZYM!
* coś jest w tym sandałerstwie i nie chodzi tylko o podwójnego skocza :)
* piękne....
Pzdr/bARtek -
++++
-
++++!
-
++++
-
++++
-
piękne!
-
bardzo dobre zdjęcie!
-
świetny!
-
++++