Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 222

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:46)
    chciałem napisać dokładnie to co kasia-s. Więc tylko napiszę ++++++++++
  2. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:44)
    Cała seria zachod(u)ów jest wspaniała... Odważnie przyznam się, do zdania, że zdjęcia zachodów uważam często za kiczowate.
    Ale nawet jeśli, to:
    * lubię kicz jeśli jest w dobrym gatunku, a ten jest w NAJWYŻSZYM!
    * coś jest w tym sandałerstwie i nie chodzi tylko o podwójnego skocza :)
    * piękne....
    Pzdr/bARtek
  3. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:40)
    ++++
  4. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:38)
    ++++!
  5. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:38)
    ++++
  6. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:38)
    ++++
  7. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:37)
    piękne!
  8. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:34)
    bardzo dobre zdjęcie!
  9. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:34)
    świetny!
  10. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (13.10.2010 17:32)
    ++++