Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 218

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.10.2010 18:31)
    ..całkiem dobrze Ci to wychodzi, Zfieszu :) Ciekawi mnie troszkę, co konkretniej kryje się pod określeniem "top-atrakcje". Pominę fakt, że "top", to wiesz... ;) :P
    Ale szczerze mówiąc - taka właśnie Wielka Brytania jest dla mnie atrakcyjniejsza niż te wszystkie "bigbeny" razem wzięte :)
    No ale co kto lubi :)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.10.2010 18:22)
    siemanko :)
    był żem wziął i wstąpił :)
  3. fiera_loca
    fiera_loca (24.10.2010 7:33)
    dzieki za Podlasie:)
    a no tegoz lata zawitalam ja w "Twoje" strony,podobalo mi sie a jakze!
    Cos tam sklecilam,takie tam...bo nie chcialam sie powtarzac...legandy i historie sa juz przecaa w Twojej relacji.
    Hmmm...muzyka etniczna z tamtejszych stron, a to moze byc interesujace....
  4. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 22:14)
    a na ścianie też masz?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 22:14)
    ale to juz chyba na skalę przemysłową!:-)
  6. mj1945
    mj1945 (23.10.2010 22:12)
    też mam w ogrodzie takie suszki
  7. mj1945
    mj1945 (23.10.2010 22:10)
    uruchamiamy ponownie-swoja najlepsza
  8. rebel.girl
    rebel.girl (23.10.2010 22:03)
    cześ chłopaku ;)
  9. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 22:01)
    wiem że taka jest niby ogólna zasada, ale ja jakoś zawsze wolę schodzić:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (23.10.2010 22:00)
    ech... ja już pawie zapomniałem smaku baraniny...