Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 218
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
siemanko :)
był żem wziął i wstąpił :)
-
dzieki za Podlasie:)
a no tegoz lata zawitalam ja w "Twoje" strony,podobalo mi sie a jakze!
Cos tam sklecilam,takie tam...bo nie chcialam sie powtarzac...legandy i historie sa juz przecaa w Twojej relacji.
Hmmm...muzyka etniczna z tamtejszych stron, a to moze byc interesujace....
-
a na ścianie też masz?:-)
-
ale to juz chyba na skalę przemysłową!:-)
-
też mam w ogrodzie takie suszki
-
uruchamiamy ponownie-swoja najlepsza
-
cześ chłopaku ;)
-
wiem że taka jest niby ogólna zasada, ale ja jakoś zawsze wolę schodzić:-)
-
ech... ja już pawie zapomniałem smaku baraniny...
-
siemanko :)
był żem wziął i wstąpił :) -
dzieki za Podlasie:)
a no tegoz lata zawitalam ja w "Twoje" strony,podobalo mi sie a jakze!
Cos tam sklecilam,takie tam...bo nie chcialam sie powtarzac...legandy i historie sa juz przecaa w Twojej relacji.
Hmmm...muzyka etniczna z tamtejszych stron, a to moze byc interesujace.... -
a na ścianie też masz?:-)
-
ale to juz chyba na skalę przemysłową!:-)
-
też mam w ogrodzie takie suszki
-
uruchamiamy ponownie-swoja najlepsza
-
cześ chłopaku ;)
-
wiem że taka jest niby ogólna zasada, ale ja jakoś zawsze wolę schodzić:-)
-
ech... ja już pawie zapomniałem smaku baraniny...
Ale szczerze mówiąc - taka właśnie Wielka Brytania jest dla mnie atrakcyjniejsza niż te wszystkie "bigbeny" razem wzięte :)
No ale co kto lubi :)