Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 209

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:09)
    nie odważyłbym się!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:07)
    skup się kuniu! skup się! ja jak się bardzo skupię, mogę sobie przypomnieć, co robiłem... w zeszły poniedziałek;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:06)
    :-D dodam tylko, że te kamienie to plaża. może nie najbardziej wypaśna na świecie, ale jaka by nie była, zaraz za nią zaczyna się morze. więc, konkludując, widoczek mieliśmy niezgorszy;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:04)
    komentarz do tego zdjęcia: http://kolumber.pl/photos/show/370687 chyba lepiej pasuje tutaj;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:03)
    nie wiem... wydaje mi się, że to nie tak. po prostu szkoci chyba najpierw nauczyli się budować zamki, a dopiero później wpadli na pomysł, że w sumie mieszkać można też w domu. takim zwykłym... ;-)
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.11.2010 22:01)
    teraz już nie pamiętam, to było prawie dwa tygodnie temu :P było wcześniej zapytać, to jeszcze bym odpowiedział :P teraz to nie wiem :P
  7. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:01)
    uhm... przy odrobinie większych falach pewnie tak właśnie by było! zadziwiało mnie jak blisko obsługa promu kazała ustawiać auta. dosłownie 2-3 centymetry jeden zadrugim!
  8. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:59)
    zapomniałem, że jeszcze nie wrzuciłem relacji!:-) owszem, piotrze, pan megaloman mccaig sobie wymyślił, że wybuduje koloseum w oban i ozdobi je rzeźbami członków rodziny. zeszło mu się jednak biedakowi zanim dokończył dzieła...
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.11.2010 21:57)
    ..już chciałem coś napisać, ale na szczęście się powstrzymałem... ;P
    umówmy się, że jest późno i bredzę ze zmęczenia :P
  10. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:57)
    w szkocji? hmmm... chyba lekko próżne byłyby to narzekania;-)