Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 209
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
nie odważyłbym się!;-)
-
skup się kuniu! skup się! ja jak się bardzo skupię, mogę sobie przypomnieć, co robiłem... w zeszły poniedziałek;-)
-
:-D dodam tylko, że te kamienie to plaża. może nie najbardziej wypaśna na świecie, ale jaka by nie była, zaraz za nią zaczyna się morze. więc, konkludując, widoczek mieliśmy niezgorszy;-)
-
komentarz do tego zdjęcia: http://kolumber.pl/photos/show/370687 chyba lepiej pasuje tutaj;-)
-
nie wiem... wydaje mi się, że to nie tak. po prostu szkoci chyba najpierw nauczyli się budować zamki, a dopiero później wpadli na pomysł, że w sumie mieszkać można też w domu. takim zwykłym... ;-)
-
teraz już nie pamiętam, to było prawie dwa tygodnie temu :P było wcześniej zapytać, to jeszcze bym odpowiedział :P teraz to nie wiem :P
-
uhm... przy odrobinie większych falach pewnie tak właśnie by było! zadziwiało mnie jak blisko obsługa promu kazała ustawiać auta. dosłownie 2-3 centymetry jeden zadrugim!
-
zapomniałem, że jeszcze nie wrzuciłem relacji!:-) owszem, piotrze, pan megaloman mccaig sobie wymyślił, że wybuduje koloseum w oban i ozdobi je rzeźbami członków rodziny. zeszło mu się jednak biedakowi zanim dokończył dzieła...
-
..już chciałem coś napisać, ale na szczęście się powstrzymałem... ;P
umówmy się, że jest późno i bredzę ze zmęczenia :P
-
w szkocji? hmmm... chyba lekko próżne byłyby to narzekania;-)
-
nie odważyłbym się!;-)
-
skup się kuniu! skup się! ja jak się bardzo skupię, mogę sobie przypomnieć, co robiłem... w zeszły poniedziałek;-)
-
:-D dodam tylko, że te kamienie to plaża. może nie najbardziej wypaśna na świecie, ale jaka by nie była, zaraz za nią zaczyna się morze. więc, konkludując, widoczek mieliśmy niezgorszy;-)
-
komentarz do tego zdjęcia: http://kolumber.pl/photos/show/370687 chyba lepiej pasuje tutaj;-)
-
nie wiem... wydaje mi się, że to nie tak. po prostu szkoci chyba najpierw nauczyli się budować zamki, a dopiero później wpadli na pomysł, że w sumie mieszkać można też w domu. takim zwykłym... ;-)
-
teraz już nie pamiętam, to było prawie dwa tygodnie temu :P było wcześniej zapytać, to jeszcze bym odpowiedział :P teraz to nie wiem :P
-
uhm... przy odrobinie większych falach pewnie tak właśnie by było! zadziwiało mnie jak blisko obsługa promu kazała ustawiać auta. dosłownie 2-3 centymetry jeden zadrugim!
-
zapomniałem, że jeszcze nie wrzuciłem relacji!:-) owszem, piotrze, pan megaloman mccaig sobie wymyślił, że wybuduje koloseum w oban i ozdobi je rzeźbami członków rodziny. zeszło mu się jednak biedakowi zanim dokończył dzieła...
-
..już chciałem coś napisać, ale na szczęście się powstrzymałem... ;P
umówmy się, że jest późno i bredzę ze zmęczenia :P -
w szkocji? hmmm... chyba lekko próżne byłyby to narzekania;-)