Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 208

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:31)
    ale za to jaka ciekawa!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:30)
    ...a w końcu odszedł... "po wodzie";-)
  3. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:30)
    urządzał nam przedstawienie przez dobre pół godziny;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:29)
    piłeś coś?;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:28)
    a ja z końcówki siedemdziesiątych i też kudłaty! no powiedzmy... ;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:14)
    a może ktoś zbytnio przejął się globalnym ociepleniem i czeka na wielki przypływ?
  7. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:13)
    hebrydzka specjalność!;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:11)
    rozumiem, że jakąś traumę z dzieciństwa niechcący wywołałem, a mi chodziło jedynieo"ardille":-)
  9. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:10)
    jak by się nie wierciła...
  10. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:09)
    to fakt. chmur nawet na moment nie zabrakło!;-)