Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 208
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ale za to jaka ciekawa!:-)
-
...a w końcu odszedł... "po wodzie";-)
-
urządzał nam przedstawienie przez dobre pół godziny;-)
-
piłeś coś?;-)
-
a ja z końcówki siedemdziesiątych i też kudłaty! no powiedzmy... ;-)
-
a może ktoś zbytnio przejął się globalnym ociepleniem i czeka na wielki przypływ?
-
hebrydzka specjalność!;-)
-
rozumiem, że jakąś traumę z dzieciństwa niechcący wywołałem, a mi chodziło jedynieo"ardille":-)
-
jak by się nie wierciła...
-
to fakt. chmur nawet na moment nie zabrakło!;-)
-
ale za to jaka ciekawa!:-)
-
...a w końcu odszedł... "po wodzie";-)
-
urządzał nam przedstawienie przez dobre pół godziny;-)
-
piłeś coś?;-)
-
a ja z końcówki siedemdziesiątych i też kudłaty! no powiedzmy... ;-)
-
a może ktoś zbytnio przejął się globalnym ociepleniem i czeka na wielki przypływ?
-
hebrydzka specjalność!;-)
-
rozumiem, że jakąś traumę z dzieciństwa niechcący wywołałem, a mi chodziło jedynieo"ardille":-)
-
jak by się nie wierciła...
-
to fakt. chmur nawet na moment nie zabrakło!;-)