Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 210
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
dokładnie w tym po lewej:-)
-
zgadzam się z marcinem (tym drugim - nie mną;-) ale nie chciałem poprawiać pleneru;-)
-
glony?:-p
-
jedyny słoneczny dzień... coś musiało się udać;-)
-
mimo że niemal symetrycznie? :-p
-
tylko, cholera, strasznie niedogrzane;-) zmarzłem okrutnie mimo porządnego psi-worka;-)
-
oj nie michale! brzuchem mógłbym powalić. zbyt duże ryzyko;-) stoi to-to pięć tysięcy lat, a tu taki brzuchacz... nie. tak się nie robi;-)
-
parę godzin temu wróciłem z kolejnego wypadu w czarne góry. w samym ich środku, czyli mniej więcej w środku niczego, namierzyłem taką samotną budkę. ale po natłoku wcześniejszych widoków, nie chciało mi się już wyciągać aparatu:-)
-
odniosłem podobne wrażenie:-)
-
i z czego rżysz kuniu? :-)
-
dokładnie w tym po lewej:-)
-
zgadzam się z marcinem (tym drugim - nie mną;-) ale nie chciałem poprawiać pleneru;-)
-
glony?:-p
-
jedyny słoneczny dzień... coś musiało się udać;-)
-
mimo że niemal symetrycznie? :-p
-
tylko, cholera, strasznie niedogrzane;-) zmarzłem okrutnie mimo porządnego psi-worka;-)
-
oj nie michale! brzuchem mógłbym powalić. zbyt duże ryzyko;-) stoi to-to pięć tysięcy lat, a tu taki brzuchacz... nie. tak się nie robi;-)
-
parę godzin temu wróciłem z kolejnego wypadu w czarne góry. w samym ich środku, czyli mniej więcej w środku niczego, namierzyłem taką samotną budkę. ale po natłoku wcześniejszych widoków, nie chciało mi się już wyciągać aparatu:-)
-
odniosłem podobne wrażenie:-)
-
i z czego rżysz kuniu? :-)