Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 210

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:55)
    dokładnie w tym po lewej:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:54)
    zgadzam się z marcinem (tym drugim - nie mną;-) ale nie chciałem poprawiać pleneru;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:53)
    glony?:-p
  4. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:52)
    jedyny słoneczny dzień... coś musiało się udać;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:51)
    mimo że niemal symetrycznie? :-p
  6. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:48)
    tylko, cholera, strasznie niedogrzane;-) zmarzłem okrutnie mimo porządnego psi-worka;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:46)
    oj nie michale! brzuchem mógłbym powalić. zbyt duże ryzyko;-) stoi to-to pięć tysięcy lat, a tu taki brzuchacz... nie. tak się nie robi;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:43)
    parę godzin temu wróciłem z kolejnego wypadu w czarne góry. w samym ich środku, czyli mniej więcej w środku niczego, namierzyłem taką samotną budkę. ale po natłoku wcześniejszych widoków, nie chciało mi się już wyciągać aparatu:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:17)
    odniosłem podobne wrażenie:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:12)
    i z czego rżysz kuniu? :-)