Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 207
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ciocia wiki?:-p
-
ee tam.. jaka trauma...
Clasificación científica
Reino: Animalia
Filo: Chordata
Clase: Mammalia
Orden: Rodentia
Familia: Sciuridae
Género: Sciurus
Especie: S. vulgaris
-
ja tam w weekend pracuje:-( ale za to później mam trzy dni wolnego:-D
-
ta.. skup.. ja tu już ledwo ogarniam rzeczywistość, a Ty skupiać się każesz...
..ale chyba nie zaprzeczysz, że najgorsze jest te pierwsze pięć dni po weekendzie?
-
panowie - podziękowania!:-)
marcin: jak się zdecydujesz - wpadaj, pokażę ci okolicę. tylko nie zapomnij pogody! bo wierz mi, że w deszczu wyspy są bardzo depresyjne:-)
-
Przecudnej urody zdjecia..... krajobrazy piękne.. bardzo miło się ogląda.. :)
-
jak doczytam, to wam powiem!;-p pamiętam tylko, że scolpaig było ostatnią bazą przemytników na hebrydach. ale czy mieszkali w wieży? nie znaju;-)
-
ha! a u nas delikatny mrozek nad ranem, a później cały dzień slońce! czarne góry wyglądały olśniewająco!;-)
-
nie wydaje mje sie;-) jak dla mnie to jedne z najbardziej poczciwych stworzonek na ziemi:-) w każdym razie tak długo, jak długo pozostają za płotem;-)
-
piękne te krajobrazy... niekończące się..
-
ciocia wiki?:-p
-
ee tam.. jaka trauma...
Clasificación científica
Reino: Animalia
Filo: Chordata
Clase: Mammalia
Orden: Rodentia
Familia: Sciuridae
Género: Sciurus
Especie: S. vulgaris -
ja tam w weekend pracuje:-( ale za to później mam trzy dni wolnego:-D
-
ta.. skup.. ja tu już ledwo ogarniam rzeczywistość, a Ty skupiać się każesz...
..ale chyba nie zaprzeczysz, że najgorsze jest te pierwsze pięć dni po weekendzie? -
panowie - podziękowania!:-)
marcin: jak się zdecydujesz - wpadaj, pokażę ci okolicę. tylko nie zapomnij pogody! bo wierz mi, że w deszczu wyspy są bardzo depresyjne:-) -
Przecudnej urody zdjecia..... krajobrazy piękne.. bardzo miło się ogląda.. :)
-
jak doczytam, to wam powiem!;-p pamiętam tylko, że scolpaig było ostatnią bazą przemytników na hebrydach. ale czy mieszkali w wieży? nie znaju;-)
-
ha! a u nas delikatny mrozek nad ranem, a później cały dzień slońce! czarne góry wyglądały olśniewająco!;-)
-
nie wydaje mje sie;-) jak dla mnie to jedne z najbardziej poczciwych stworzonek na ziemi:-) w każdym razie tak długo, jak długo pozostają za płotem;-)
-
piękne te krajobrazy... niekończące się..