Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 207

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 23:24)
    ciocia wiki?:-p
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.11.2010 23:23)
    ee tam.. jaka trauma...

    Clasificación científica

    Reino: Animalia
    Filo: Chordata
    Clase: Mammalia
    Orden: Rodentia
    Familia: Sciuridae
    Género: Sciurus
    Especie: S. vulgaris
  3. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 23:23)
    ja tam w weekend pracuje:-( ale za to później mam trzy dni wolnego:-D
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.11.2010 23:18)
    ta.. skup.. ja tu już ledwo ogarniam rzeczywistość, a Ty skupiać się każesz...
    ..ale chyba nie zaprzeczysz, że najgorsze jest te pierwsze pięć dni po weekendzie?
  5. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:39)
    panowie - podziękowania!:-)

    marcin: jak się zdecydujesz - wpadaj, pokażę ci okolicę. tylko nie zapomnij pogody! bo wierz mi, że w deszczu wyspy są bardzo depresyjne:-)
  6. inezz-ka
    inezz-ka (25.11.2010 22:38)
    Przecudnej urody zdjecia..... krajobrazy piękne.. bardzo miło się ogląda.. :)
  7. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:36)
    jak doczytam, to wam powiem!;-p pamiętam tylko, że scolpaig było ostatnią bazą przemytników na hebrydach. ale czy mieszkali w wieży? nie znaju;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:34)
    ha! a u nas delikatny mrozek nad ranem, a później cały dzień slońce! czarne góry wyglądały olśniewająco!;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 22:33)
    nie wydaje mje sie;-) jak dla mnie to jedne z najbardziej poczciwych stworzonek na ziemi:-) w każdym razie tak długo, jak długo pozostają za płotem;-)
  10. inezz-ka
    inezz-ka (25.11.2010 22:32)
    piękne te krajobrazy... niekończące się..