Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 211

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.11.2010 21:11)
    odrobiłeś lekcje?:-p
  2. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 14:20)
    Zfieszu, po prostu miodzio. Wspólnie z Michałem wywołujecie we mnie nieodpartą chęć wyjazdu na Wyspy, które dotąd w moim wyjazdowym rankingu plasowały się dość nisko :)
  3. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:59)
    jakie zastosowanie miała taka wieżyczka? Broniła stawu z książęcymi karpiami?
  4. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:55)
    dziś za oknem brzydka pogoda, więc nie mam szans jej dojrzeć :)
  5. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:48)
    rogi ustawione na tryb bojowy :)
  6. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:48)
    tu sesja zdjęciowa, a ona taka nieuczesana :)
  7. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:46)
    ten nagrobek na pierwszym planie jakoś mniej pasuje
  8. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:08)
    wyluzowany konik :)
  9. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:06)
    po wodzie chodzi! :)
  10. ye2bnik
    ye2bnik (25.11.2010 13:02)
    fajne kudłacze :)