Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1140
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
MIło mi, że spodobały Ci się moje fotki.
-
Lasy rzedną, świat się zmienia... Coraz trudniej o jelenia.
-
Rosnące mury... jakoś skojarzyło mi się to ze znaną piosenką Jacka Kaczmarskiego.
-
Też bardzo go lubię. Zwłaszcza duet - Himilsbach - Maklakiewicz.
-
Dzięki.
-
Jakby pozował...
-
A sama łódź ma zdrobniałe imię - "Katarzynka".
-
Trzeba iść ulicą Świętej Katarzyny w kierunku Starówki, na Rynku Staromiejskim można skręcić w lewo w Żeglarską (ewentualnie zrobić to dopiero za Rynkiem, skąd ulicą Ducha Świętego dojdziemy do Bramy Klasztornej i ulicy Flisaczej i Bulwaru Filadelfijskiego), dojść do Bulwaru Filadelfijskiego i iść wzdłuż Wisły (w tym kierunku jak płynie).
-
..i w nocy - miało być - przepraszam...
-
Super przewodnik po Toruniu. BRAWO! :-)
-
MIło mi, że spodobały Ci się moje fotki.
-
Lasy rzedną, świat się zmienia... Coraz trudniej o jelenia.
-
Rosnące mury... jakoś skojarzyło mi się to ze znaną piosenką Jacka Kaczmarskiego.
-
Też bardzo go lubię. Zwłaszcza duet - Himilsbach - Maklakiewicz.
-
Dzięki.
-
Jakby pozował...
-
A sama łódź ma zdrobniałe imię - "Katarzynka".
-
Trzeba iść ulicą Świętej Katarzyny w kierunku Starówki, na Rynku Staromiejskim można skręcić w lewo w Żeglarską (ewentualnie zrobić to dopiero za Rynkiem, skąd ulicą Ducha Świętego dojdziemy do Bramy Klasztornej i ulicy Flisaczej i Bulwaru Filadelfijskiego), dojść do Bulwaru Filadelfijskiego i iść wzdłuż Wisły (w tym kierunku jak płynie).
-
..i w nocy - miało być - przepraszam...
-
Super przewodnik po Toruniu. BRAWO! :-)