Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1140

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:28)
    MIło mi, że spodobały Ci się moje fotki.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:25)
    Lasy rzedną, świat się zmienia... Coraz trudniej o jelenia.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:22)
    Rosnące mury... jakoś skojarzyło mi się to ze znaną piosenką Jacka Kaczmarskiego.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:20)
    Też bardzo go lubię. Zwłaszcza duet - Himilsbach - Maklakiewicz.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:17)
    Dzięki.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:17)
    Jakby pozował...
  7. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:16)
    A sama łódź ma zdrobniałe imię - "Katarzynka".
  8. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:15)
    Trzeba iść ulicą Świętej Katarzyny w kierunku Starówki, na Rynku Staromiejskim można skręcić w lewo w Żeglarską (ewentualnie zrobić to dopiero za Rynkiem, skąd ulicą Ducha Świętego dojdziemy do Bramy Klasztornej i ulicy Flisaczej i Bulwaru Filadelfijskiego), dojść do Bulwaru Filadelfijskiego i iść wzdłuż Wisły (w tym kierunku jak płynie).
  9. irena2005n
    irena2005n (29.06.2011 11:32)
    ..i w nocy - miało być - przepraszam...
  10. czarmir1
    czarmir1 (28.06.2011 21:22)
    Super przewodnik po Toruniu. BRAWO! :-)