Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1139

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. alefur
    alefur (30.06.2011 20:07)
    Samaria ucieszyła się z odwiedzin, plusów, komentarzy, a ja po prostu dziękuję.
  2. timu
    timu (30.06.2011 14:44)
    Dzięki wielkie za tę relację! :) skorzystam planując swoją wycieczkę po Toruniu :) będę tam w sierpniu przy okazji Grand Prix na Motoarenie :)
  3. czarmir1
    czarmir1 (29.06.2011 20:40)
    Tak, ten duet jest świetny. Sprawdził się z resztą nie tylko w tym filmie, a i rola Stanisława Tyma również niczego sobie :-)
  4. czarmir1
    czarmir1 (29.06.2011 20:37)
    Plan miasta w jednym paluszku, super :-)
  5. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:42)
    Gdyby jeszcze nie tłum podobnych jak my "gapiów", byłoby całkiem bosko...
  6. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:40)
    Nie jest tak źle. Całkiem niedaleko rośnie ich więcej.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:38)
    Jak widać...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:37)
    Zwłaszcza, że dolny stoi w wyraźnej sprzeczności ze środkowym.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:31)
    To jest jeden z najładniejszych zakątków na Kauai.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (29.06.2011 18:30)
    Dziękuję.