Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1130
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
...bardzo dziękuję za wizytę w Berlinie...
-
Dzieki Leszku za wizyte w Krolestwie Mayow i za mily komentarz. Zauwazylem na Twojej mapce rowniez slady Imperium Mayow, lecz nie znalazlem nic w Twoich podrozach. Czy dawno tam byles? Pewnie Twoje zdjecia sa w kolejce do publikacji :-) Tez jestem ciekaw Twoich wrazen z Meksyku.
-
dzięki :)
-
Slowacja jest nadal chyba nieodkryta a ma duzo do zaoferowania. W tym roku bylem 2 razy w Slowacji w dwoch roznych miejscach z okazji 2 roznych wycieczek. Jednym z nich akurat byl Oravsky Hrad, wiec z radoscia odkrylem wspolnie odwiedzone przez nas miejsce :-)
-
Bylem tam kilkanascie dni temu... Zamki w Slowacji sa wielce imponujace!
-
Przygląda Ci się z nietajonym zainteresowaniem ;-)).
-
bardzo spóźnione podziękowania składam :)
-
Bywam w stolicy, to pewnie kiedyś znajdę chwilę na zwiedzenie muzeum.
-
Pojechałem do Muzeum Powstania Warszawskiego tak na dwie godzinki..., a spędziłem tam prawie cały dzień. Wywarło na mnie wielkie wrażenie. Serdecznie pozdrawiam :-).
-
Leszku, kolejna ciekawa podróż.
-
...bardzo dziękuję za wizytę w Berlinie...
-
Dzieki Leszku za wizyte w Krolestwie Mayow i za mily komentarz. Zauwazylem na Twojej mapce rowniez slady Imperium Mayow, lecz nie znalazlem nic w Twoich podrozach. Czy dawno tam byles? Pewnie Twoje zdjecia sa w kolejce do publikacji :-) Tez jestem ciekaw Twoich wrazen z Meksyku.
-
dzięki :)
-
Slowacja jest nadal chyba nieodkryta a ma duzo do zaoferowania. W tym roku bylem 2 razy w Slowacji w dwoch roznych miejscach z okazji 2 roznych wycieczek. Jednym z nich akurat byl Oravsky Hrad, wiec z radoscia odkrylem wspolnie odwiedzone przez nas miejsce :-)
-
Bylem tam kilkanascie dni temu... Zamki w Slowacji sa wielce imponujace!
-
Przygląda Ci się z nietajonym zainteresowaniem ;-)).
-
bardzo spóźnione podziękowania składam :)
-
Bywam w stolicy, to pewnie kiedyś znajdę chwilę na zwiedzenie muzeum.
-
Pojechałem do Muzeum Powstania Warszawskiego tak na dwie godzinki..., a spędziłem tam prawie cały dzień. Wywarło na mnie wielkie wrażenie. Serdecznie pozdrawiam :-).
-
Leszku, kolejna ciekawa podróż.