Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1130

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. irena2005n
    irena2005n (28.07.2011 14:53)
    ...bardzo dziękuję za wizytę w Berlinie...
  2. s.wawelski
    s.wawelski (28.07.2011 4:34)
    Dzieki Leszku za wizyte w Krolestwie Mayow i za mily komentarz. Zauwazylem na Twojej mapce rowniez slady Imperium Mayow, lecz nie znalazlem nic w Twoich podrozach. Czy dawno tam byles? Pewnie Twoje zdjecia sa w kolejce do publikacji :-) Tez jestem ciekaw Twoich wrazen z Meksyku.
  3. voyager747
    voyager747 (27.07.2011 23:10)
    dzięki :)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (27.07.2011 18:55)
    Slowacja jest nadal chyba nieodkryta a ma duzo do zaoferowania. W tym roku bylem 2 razy w Slowacji w dwoch roznych miejscach z okazji 2 roznych wycieczek. Jednym z nich akurat byl Oravsky Hrad, wiec z radoscia odkrylem wspolnie odwiedzone przez nas miejsce :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (27.07.2011 18:49)
    Bylem tam kilkanascie dni temu... Zamki w Slowacji sa wielce imponujace!
  6. arnold.layne
    arnold.layne (26.07.2011 19:36)
    Przygląda Ci się z nietajonym zainteresowaniem ;-)).
  7. freemarti
    freemarti (26.07.2011 18:28)
    bardzo spóźnione podziękowania składam :)
  8. iwonka55h
    iwonka55h (25.07.2011 20:22)
    Bywam w stolicy, to pewnie kiedyś znajdę chwilę na zwiedzenie muzeum.
  9. czarmir1
    czarmir1 (25.07.2011 16:34)
    Pojechałem do Muzeum Powstania Warszawskiego tak na dwie godzinki..., a spędziłem tam prawie cały dzień. Wywarło na mnie wielkie wrażenie. Serdecznie pozdrawiam :-).
  10. iwonka55h
    iwonka55h (25.07.2011 11:01)
    Leszku, kolejna ciekawa podróż.