Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1108

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 17:02)
    Dlaczego "umarły"?
  2. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 17:02)
    Ja też. Pamiętam jeszcze z dzieciństwa, gdy podczas wakacji spędzanych właśnie w Orłowie często chodziliśmy na spacery w jego okolice.
  3. city_hopper
    city_hopper (05.09.2011 17:01)
    No jak to nie egzekwowany - przecież widać, że to sami rybacy ;-)
  4. city_hopper
    city_hopper (05.09.2011 17:00)
    O ile się nie mylę budynek budował Invest-Komfort w 2003 r. 'pod klucz'. Lokalizacja obiektu była znakomita, tak samo jak design wnętrz, nawiązujący do polskiego art-deco z lat 30-tych ... :-)
  5. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 16:59)
    To byłeś chyba chlubnym wyjątkiem.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 16:58)
    Budynek wyglądał jak najbardziej na zamieszkały.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 16:57)
    Ziutku, dzięki za poprawienie - byłem przekonany, że to kompleks hotelowy - już poprawiam podpis.
  8. city_hopper
    city_hopper (05.09.2011 16:54)
    bardzo ładne i niedoceniane molo (i skrócone, niestety) ...
  9. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 16:54)
    Gdybym wiedział zrobiłbym Ci specjalną fotkę...
  10. city_hopper
    city_hopper (05.09.2011 16:54)
    I zdaje się spływają tam ścieki ... :-(