Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1109

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 16:51)
    Dzięki, ale zachęcam by zwiedzić to także w realu.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 16:50)
    Masz rację, ale puby w dużych miastach, gdzie bywa sporo turystów zagranicznych jeszcze można przyjąć, gorzej gdy w małej, prowincjonalnej wiosce spotykamy zamiast sklepu spożywczego np. "Family market" (sam widziałem ).
  3. przedpole
    przedpole (05.09.2011 8:43)
    Solidna architektura,ale bez lekkości i finezji.
  4. przedpole
    przedpole (05.09.2011 8:40)
    Powariowali z tymi p[ubami jakbyśmy nie mieli naszych tradycyjnych knajp.Prawda?
  5. przedpole
    przedpole (05.09.2011 8:39)
    Jak zwykle u Ciebie: można dokładnie zwiedzić miejsce,nie wychodząc z domu.Pozdrawiam
  6. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 23:17)
    Leszku również dziękuję za ciekawe ujęcia miejsc znanych i nie znanych. Super podróż. Pozdrawiam ciepło.
  7. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 23:14)
    Pięknie, bardzo pięknie. Pozdrawiam.
  8. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 23:12)
    Bardzo ładna. Pozdrawiam.
  9. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 23:08)
    Gdybyś nieco w lewo obiektywem to zobaczyłbym okna pokoi, w których mieszkałem. Pozdrawiam.
  10. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 23:07)
    Ech Sopot, Sopot. Pozdrawiam.