Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1106

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (05.09.2011 23:38)
    ...coś zaraz wypłynie...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (05.09.2011 23:32)
    ...albo nawet pomóc mistrzowi w tworzeniu kolejnego dzieła...
  3. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 22:48)
    Kościółek jest także bardzo ładnie położony.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 22:47)
    Warto się wybrać do Głotowa - jeśli nie byłeś. Tamtejsza Kalwaria i kościół robią spore wrażenie.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 22:45)
    Owszem. Zauważyłem ją również na Twoim zdjęciu.
  6. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:41)
    Brawo , brawo Leszku i dziękuję za powtórkę z Dobrego Miasta. Pozdrawiam.
  7. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:33)
    Przy takim widoku rozklejam się całkowicie. Pozdrawiam.
  8. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:30)
    Cudna, prawda? Też ją ustrzeliłem. Pozdrawiam.
  9. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:28)
    Tragiczna historia w pięknym wykonaniu. Pozdrawiam.
  10. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:22)
    Czuć wyraźnie ogromną przestrzeń jak w katedrze. Pozdrawiam.