Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1107

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:15)
    Ekstra. Pozdrawiam.
  2. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:14)
    Ząb czasu a jednak wstążki nadal powiewają, piękne. Pozdrawiam.
  3. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 21:11)
    Jak dużo nie potrzeba człekowi do szczęścia. Pozdrawiam.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.09.2011 20:31)
    i ja dziękuję za rewizytę.
  5. timu
    timu (05.09.2011 20:23)
    P.S zdecydowanie w Grodzie KOPERNIKA! :)
  6. timu
    timu (05.09.2011 20:23)
    Serdeczne podziękowania za wizytę w Grodzie Kopernika i miłe słowa! pozdrawiam :)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 18:12)
    Dziękuję za informację o inwestorze. A designe' u wnętrz niestety nie dane mi było ocenić.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (05.09.2011 18:01)
    Miło mi, że podróż na Wybrzeże podobała Ci się. Zapraszam i na Podlasie, a także w inne rejony Polski. Pozdrawiam.
  9. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 17:51)
    Leszku Twoja ostatnia podróż, którą odbyłem z Tobą sprawiła mi nie kłamaną radość, przepełnioną wielką dozą sentymentu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Kolej na następną podróż z Tobą to chyba Twoje Podlasie, czy tak?
  10. snickers1958
    snickers1958 (05.09.2011 17:43)
    Leszku serdecznie dziękuję za odwiedziny i pozytywne opinie do moich Bab i w Kierunku Granicy. Pozdrawiam cieplutko.