Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1110
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Czy do dzisiaj ktoś już tam zamieszkał? Pozdrawiam.
-
Magia Leszku, magia. Pozdrawiam.
-
Ja się zapytałem czy mogę tam wejść. Dostałem zgodę :-). Pozdrawiam.
-
Domek jest piękny. Dobrze, że go ująłeś. Pozdrawiam.
-
Fajny temat ruszyłeś Leszku. Ja niebawem Ciebie uzupełnię. Pozdrawiam.
-
Wspaniały. Pozdrawiam.
-
Bardzo lubię ten klif. Pozdrawiam.
-
A w głębi " umarły " hotel. Pozdrawiam.
-
Orłowska czy Bohaterów Stalingradu, ja tam widzę molo . Aj dzia-łosię w tym roku. Belony , belony, belony. Pozdrawiam.
-
Tak to z początku wyglądało, ale była to reklama filmu o Smerfach.
-
Czy do dzisiaj ktoś już tam zamieszkał? Pozdrawiam.
-
Magia Leszku, magia. Pozdrawiam.
-
Ja się zapytałem czy mogę tam wejść. Dostałem zgodę :-). Pozdrawiam.
-
Domek jest piękny. Dobrze, że go ująłeś. Pozdrawiam.
-
Fajny temat ruszyłeś Leszku. Ja niebawem Ciebie uzupełnię. Pozdrawiam.
-
Wspaniały. Pozdrawiam.
-
Bardzo lubię ten klif. Pozdrawiam.
-
A w głębi " umarły " hotel. Pozdrawiam.
-
Orłowska czy Bohaterów Stalingradu, ja tam widzę molo . Aj dzia-łosię w tym roku. Belony , belony, belony. Pozdrawiam.
-
Tak to z początku wyglądało, ale była to reklama filmu o Smerfach.