Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1110

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 23:06)
    Czy do dzisiaj ktoś już tam zamieszkał? Pozdrawiam.
  2. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 23:00)
    Magia Leszku, magia. Pozdrawiam.
  3. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 22:57)
    Ja się zapytałem czy mogę tam wejść. Dostałem zgodę :-). Pozdrawiam.
  4. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 22:56)
    Domek jest piękny. Dobrze, że go ująłeś. Pozdrawiam.
  5. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 22:54)
    Fajny temat ruszyłeś Leszku. Ja niebawem Ciebie uzupełnię. Pozdrawiam.
  6. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 22:51)
    Wspaniały. Pozdrawiam.
  7. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 22:51)
    Bardzo lubię ten klif. Pozdrawiam.
  8. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 22:49)
    A w głębi " umarły " hotel. Pozdrawiam.
  9. snickers1958
    snickers1958 (04.09.2011 22:47)
    Orłowska czy Bohaterów Stalingradu, ja tam widzę molo . Aj dzia-łosię w tym roku. Belony , belony, belony. Pozdrawiam.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (04.09.2011 22:00)
    Tak to z początku wyglądało, ale była to reklama filmu o Smerfach.