Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1082

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:02)
    Ja z widocznych na zdjęciu linii latałem jedynie Wizz Airem: do Luton, do Lubeki i do Beauvais.
  2. ryzako
    ryzako (06.10.2011 19:16)
    Obydwiema liniami latam...niebieskim do Stansted, różowym od Luton :)
    Oczywiście nie tylko do Anglii one latają
  3. alefur
    alefur (06.10.2011 19:13)
    Śliczne.
  4. ryzako
    ryzako (06.10.2011 19:11)
    HA-LPD jeden z pierwszych Airbusów A-320 węgierskiej linii Wizzair. Dokładnie tym egzemplarzem leciałem do Luton w marcu 2005r.
  5. ryzako
    ryzako (06.10.2011 19:07)
    znany przewoźnik, znany samolot, znana płyta lotniska...tu najczęściej rozpoczynam swoją podróż :)
  6. ryzako
    ryzako (06.10.2011 19:03)
    i dodajmy od razu, że nowy będzie o wiele bardziej okazały, wygodniejszy i większy..
  7. ryzako
    ryzako (06.10.2011 19:00)
    prawie w osi pasa...widać światła podejścia
  8. ryzako
    ryzako (06.10.2011 18:58)
    częsty widok z Obwodnicy w tym rejonie. Niestety najczęściej muszę pilnować kierownicy...
  9. alefur
    alefur (06.10.2011 18:57)
    Tylko takich reklam nie powinno się wieszać na ulicy reprezentacyjnej ,,,
  10. przedpole
    przedpole (06.10.2011 9:42)
    Jak zwykle dokładnie i wyczerpująco.I ciekawie.Pozdrawiam