Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1080

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. mj1945
    mj1945 (08.10.2011 12:34)
    kajak to owszem,ale zaskoczenie jest najważniejsze
  2. mj1945
    mj1945 (08.10.2011 12:27)
    Dziękuję za wizytę w Sławnie i liczne plusy.
  3. alefur
    alefur (07.10.2011 23:33)
    Dzięki za cenne spostrzeżenia w komentarzach do tablic z Koryntu. Muszę rozwikłać kto i kiedy - bo teraz nie da mi spokoju.... i za resztę też dziękuję :D
  4. lmichorowski
    lmichorowski (07.10.2011 16:46)
    Dziękuję za zaproszenie. W Trójmieście bywam ze 2-3 razy w roku, gdy będę miał okazję to wpadnę.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (07.10.2011 16:44)
    Była to wyjątkowo ciepła, słoneczna, wrześniowa niedziela.
  6. bkrystina
    bkrystina (07.10.2011 11:18)
    Z całym szacunkiem podpisuję się pod wypowiedzią Iwonki. Fantastycznie przygotowany wypad do Trójmiasta. :)
  7. bkrystina
    bkrystina (07.10.2011 10:44)
    jeszcze troszkę popatrzymy na ruiny, chętnym do fotografowania radze pospieszyć sie
  8. bkrystina
    bkrystina (07.10.2011 10:40)
    zapraszam na wieżę, widoki cudowne :)
  9. bkrystina
    bkrystina (07.10.2011 10:38)
    jak ślicznie słoneczko oświetliło :)
  10. bkrystina
    bkrystina (07.10.2011 10:37)
    następnym razem zapraszam juz pisałam kilku osobom pracuję 2 minuty drogi od Ratusza i jeżeli ktoś che odpocząć chętnie poczęstuję kawką.