Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1083

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. przedpole
    przedpole (06.10.2011 9:38)
    Czyli ruiny jeszcze są.A myślałem ,że już wszystko odbudowane
  2. przedpole
    przedpole (06.10.2011 9:37)
    Oglądam te zdjęcia i przypomina mi się film "Do widzenia ,do jutra"
  3. przedpole
    przedpole (06.10.2011 9:32)
    Jeszcze do zobaczenia na naszych drogach
  4. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 7:42)
    Podobnie ja, na początku sierpnia jadąc do Częstochowy przejechałem przez Łódź. Nawet myślałem o tym, żeby zatrzymać się na chwilę, ale po namyśle uznaliśmy, iż Łódź wymaga więcej czasu, niż mieliśmy do dyspozycji i dlatego zamiast na Piotrkowską trafiłem wówczas do Piotrkowa. Pozdrawiam.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 7:39)
    SAS-em leciałem dwa razy. Raz na trasie ATH-BKK i raz na trasie MNL-BKK
  6. voyager747
    voyager747 (05.10.2011 23:23)
    to turecki A 321 Onur, takim leciałem
  7. voyager747
    voyager747 (05.10.2011 23:18)
    nie leciałem takim nigdy
  8. voyager747
    voyager747 (05.10.2011 23:18)
    :)
  9. pt.janicki
    pt.janicki (05.10.2011 23:09)
    Dzięki Leszku za uznanie dla tomaszowskiej podróży. Rzeczywiście z "gierkówki" nie jest zupełnie z drogi. Przyznam się, że i ja niecały miesiąc temu "ocierałem się" o Twoje strony, i też niestety zjechanie w ich stronę musiałem zostawić na kolejną okazję ... :-( ...
  10. lmichorowski
    lmichorowski (05.10.2011 22:40)
    Mimo wszystko, duże uznanie.