Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1083
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Czyli ruiny jeszcze są.A myślałem ,że już wszystko odbudowane
-
Oglądam te zdjęcia i przypomina mi się film "Do widzenia ,do jutra"
-
Jeszcze do zobaczenia na naszych drogach
-
Podobnie ja, na początku sierpnia jadąc do Częstochowy przejechałem przez Łódź. Nawet myślałem o tym, żeby zatrzymać się na chwilę, ale po namyśle uznaliśmy, iż Łódź wymaga więcej czasu, niż mieliśmy do dyspozycji i dlatego zamiast na Piotrkowską trafiłem wówczas do Piotrkowa. Pozdrawiam.
-
SAS-em leciałem dwa razy. Raz na trasie ATH-BKK i raz na trasie MNL-BKK
-
to turecki A 321 Onur, takim leciałem
-
nie leciałem takim nigdy
-
:)
-
Dzięki Leszku za uznanie dla tomaszowskiej podróży. Rzeczywiście z "gierkówki" nie jest zupełnie z drogi. Przyznam się, że i ja niecały miesiąc temu "ocierałem się" o Twoje strony, i też niestety zjechanie w ich stronę musiałem zostawić na kolejną okazję ... :-( ...
-
Mimo wszystko, duże uznanie.
-
Czyli ruiny jeszcze są.A myślałem ,że już wszystko odbudowane
-
Oglądam te zdjęcia i przypomina mi się film "Do widzenia ,do jutra"
-
Jeszcze do zobaczenia na naszych drogach
-
Podobnie ja, na początku sierpnia jadąc do Częstochowy przejechałem przez Łódź. Nawet myślałem o tym, żeby zatrzymać się na chwilę, ale po namyśle uznaliśmy, iż Łódź wymaga więcej czasu, niż mieliśmy do dyspozycji i dlatego zamiast na Piotrkowską trafiłem wówczas do Piotrkowa. Pozdrawiam.
-
SAS-em leciałem dwa razy. Raz na trasie ATH-BKK i raz na trasie MNL-BKK
-
to turecki A 321 Onur, takim leciałem
-
nie leciałem takim nigdy
-
:)
-
Dzięki Leszku za uznanie dla tomaszowskiej podróży. Rzeczywiście z "gierkówki" nie jest zupełnie z drogi. Przyznam się, że i ja niecały miesiąc temu "ocierałem się" o Twoje strony, i też niestety zjechanie w ich stronę musiałem zostawić na kolejną okazję ... :-( ...
-
Mimo wszystko, duże uznanie.