Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1081

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. bkrystina
    bkrystina (07.10.2011 10:21)
    2 razy dziennie przejeżdżam pod pasem nawietrznym, czasami udaje mie się zobaczyć brzuszki samolotów
  2. aysha_5
    aysha_5 (06.10.2011 23:33)
    Wielkie dzięki za odwiedziny Słowenii ;-)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:41)
    Ale już rzadko.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:39)
    Jeszcze są. Wprawdzie nie tak wiele jak jeszcze kilkanaście lat temu, ale zawsze.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:36)
    Zgadzam się z Tobą w 100%.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:35)
    Zdjęcie robiłem z parkingu przy stacji Shella.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:33)
    Nie dodawałem tego, ale dla każdego, kto spojrzy to tzw. "oczywista oczywistość".
  8. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:32)
    Ja najczęściej latałem z Warszawy. Z Gdańska zacząłem latać w ostatnich latach, gdy zmieniłem miejsce zamieszkania. A Ryanem nie miałem jeszcze okazji.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (06.10.2011 21:29)
    Do Beauvais leciałem właśnie z Warszawy, do Luton i Lubeki - z Gdańska.
  10. voyager747
    voyager747 (06.10.2011 21:03)
    a ja żadną, u nas z WAW tylko różowe latają