Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1081
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
2 razy dziennie przejeżdżam pod pasem nawietrznym, czasami udaje mie się zobaczyć brzuszki samolotów
-
Wielkie dzięki za odwiedziny Słowenii ;-)
-
Ale już rzadko.
-
Jeszcze są. Wprawdzie nie tak wiele jak jeszcze kilkanaście lat temu, ale zawsze.
-
Zgadzam się z Tobą w 100%.
-
Zdjęcie robiłem z parkingu przy stacji Shella.
-
Nie dodawałem tego, ale dla każdego, kto spojrzy to tzw. "oczywista oczywistość".
-
Ja najczęściej latałem z Warszawy. Z Gdańska zacząłem latać w ostatnich latach, gdy zmieniłem miejsce zamieszkania. A Ryanem nie miałem jeszcze okazji.
-
Do Beauvais leciałem właśnie z Warszawy, do Luton i Lubeki - z Gdańska.
-
a ja żadną, u nas z WAW tylko różowe latają
-
2 razy dziennie przejeżdżam pod pasem nawietrznym, czasami udaje mie się zobaczyć brzuszki samolotów
-
Wielkie dzięki za odwiedziny Słowenii ;-)
-
Ale już rzadko.
-
Jeszcze są. Wprawdzie nie tak wiele jak jeszcze kilkanaście lat temu, ale zawsze.
-
Zgadzam się z Tobą w 100%.
-
Zdjęcie robiłem z parkingu przy stacji Shella.
-
Nie dodawałem tego, ale dla każdego, kto spojrzy to tzw. "oczywista oczywistość".
-
Ja najczęściej latałem z Warszawy. Z Gdańska zacząłem latać w ostatnich latach, gdy zmieniłem miejsce zamieszkania. A Ryanem nie miałem jeszcze okazji.
-
Do Beauvais leciałem właśnie z Warszawy, do Luton i Lubeki - z Gdańska.
-
a ja żadną, u nas z WAW tylko różowe latają