Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1084

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. iwonka55h
    iwonka55h (05.10.2011 22:14)
    Fajnie było powłóczyć się Gdańsku i Gdyni poza sezonem turystycznym.
    Leszku po raz kolejny składam pełen szacun dla Twoich informacji umieszczanych pod każdym zdjęciem.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (05.10.2011 22:07)
    sufitowy zawrót głowy.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (05.10.2011 22:06)
    super to sklepienie.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (05.10.2011 21:53)
    Też kiedyś byłem i potwierdzam, robi wrażenie - i budowla, i widok, no i samo wejście.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.10.2011 21:51)
    Raz w życiu byłam na samej górze, do dziś jestem pod wrażeniem zarówno ogromu budowli jak i mojego wejścia.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (05.10.2011 21:50)
    Iwonko, nie byłem sam. W Gdańsku spotkaliśmy się z moją siostrą i jej znajomymi, którzy przyjechali na kilka dni z Niemiec.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (05.10.2011 21:47)
    jak już tu byłeś mogłeś wpaść na kawkę do naszej Krysi.
  8. voyager747
    voyager747 (05.10.2011 21:26)
    to charakterystyczny kształt, malowanie SAS widać, do nas też takie przylatują, bułka z masłem :)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (05.10.2011 21:22)
    Tu, to rozumiem, ale tak wypatrzyć to na poprzednim zdjęciu...
  10. voyager747
    voyager747 (05.10.2011 21:21)
    oj tam :)