Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1084
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
-
sufitowy zawrót głowy.
-
super to sklepienie.
-
Też kiedyś byłem i potwierdzam, robi wrażenie - i budowla, i widok, no i samo wejście.
-
Raz w życiu byłam na samej górze, do dziś jestem pod wrażeniem zarówno ogromu budowli jak i mojego wejścia.
-
Iwonko, nie byłem sam. W Gdańsku spotkaliśmy się z moją siostrą i jej znajomymi, którzy przyjechali na kilka dni z Niemiec.
-
jak już tu byłeś mogłeś wpaść na kawkę do naszej Krysi.
-
to charakterystyczny kształt, malowanie SAS widać, do nas też takie przylatują, bułka z masłem :)
-
Tu, to rozumiem, ale tak wypatrzyć to na poprzednim zdjęciu...
-
oj tam :)
-
sufitowy zawrót głowy.
-
super to sklepienie.
-
Też kiedyś byłem i potwierdzam, robi wrażenie - i budowla, i widok, no i samo wejście.
-
Raz w życiu byłam na samej górze, do dziś jestem pod wrażeniem zarówno ogromu budowli jak i mojego wejścia.
-
Iwonko, nie byłem sam. W Gdańsku spotkaliśmy się z moją siostrą i jej znajomymi, którzy przyjechali na kilka dni z Niemiec.
-
jak już tu byłeś mogłeś wpaść na kawkę do naszej Krysi.
-
to charakterystyczny kształt, malowanie SAS widać, do nas też takie przylatują, bułka z masłem :)
-
Tu, to rozumiem, ale tak wypatrzyć to na poprzednim zdjęciu...
-
oj tam :)
Leszku po raz kolejny składam pełen szacun dla Twoich informacji umieszczanych pod każdym zdjęciem.