Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1079

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. ryzako
    ryzako (08.10.2011 20:09)
    nie każdemu dane brać udział w takim przedsięwzięciu...
  2. lmichorowski
    lmichorowski (08.10.2011 14:36)
    :)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (08.10.2011 14:18)
    Tak, zdjęli go i przekazali do konserwacji kilka dni później.
  4. czarmir1
    czarmir1 (08.10.2011 14:00)
    Dołączam się do przedmówców - super :-).
  5. czarmir1
    czarmir1 (08.10.2011 13:51)
    Widocznie skończyło im się wolne miejsce na kartach w aparatach... ;-))
  6. czarmir1
    czarmir1 (08.10.2011 13:47)
    Bardzo ładne +++++
  7. czarmir1
    czarmir1 (08.10.2011 13:33)
    Jak dawniej mawiano - Ford "Sijarena" ;-)
  8. czarmir1
    czarmir1 (08.10.2011 13:31)
    Legendy PRL-u ;-)
  9. czarmir1
    czarmir1 (08.10.2011 13:24)
    Na tym zdjęcie Neptun jeszcze na stanowisku... ;-)
  10. czarmir1
    czarmir1 (08.10.2011 13:21)
    ramkowe :-) +++