Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1078

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. voyager747
    voyager747 (09.10.2011 23:37)
    zastanawiam się czy jest jakieś miejsce gdzie ja byłem, a Ty nie :) Patrzę, patrzę na mapkę i chyba nie widzę :)
  2. lmichorowski
    lmichorowski (09.10.2011 22:00)
    A mój ówczesny szef nie chciał jechać...
  3. lmichorowski
    lmichorowski (09.10.2011 21:58)
    Były też śmigłowce Apache, ale w innej części lotniska.
  4. ryzako
    ryzako (08.10.2011 21:24)
    warto obejrzeć...choćby dla chwili zadumy
  5. ryzako
    ryzako (08.10.2011 21:02)
    jest na co popatrzeć...okazałe te łopaty
  6. ryzako
    ryzako (08.10.2011 20:56)
    same Herculesy?
  7. ryzako
    ryzako (08.10.2011 20:54)
    i niebieskie znaki nakazu szybkości na poszczególnych pasach...
  8. ryzako
    ryzako (08.10.2011 20:40)
    taśma z amunicją zawsze robi wrażenie...widać, że tu nie ma zartów
  9. ryzako
    ryzako (08.10.2011 20:20)
    giwera pod ręką...wiadomo tzn. nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać
  10. ryzako
    ryzako (08.10.2011 20:16)
    to jest to...prawdziwy rarytas móc zrobić taka fotkę