Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1058

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (18.11.2011 20:49)
    Dziękuję za pozdrowienie. Tak wyglądałem 16 lat temu (maj 1995).
  2. ryzako
    ryzako (18.11.2011 20:43)
    w Rosji już demokracja. Skoro większa część Rosji przynależy do Azji...więc w konsekwencji i Moskwa też. Tak działa Kolumber...
  3. renata-1
    renata-1 (18.11.2011 20:00)
    witaj Leszku
  4. renata-1
    renata-1 (18.11.2011 19:41)
    kiedy to było? Teraz jest zielony i pod koniec lat 80-ych też był zielony.
  5. renata-1
    renata-1 (18.11.2011 19:36)
    już tu byłam i nie dałam największego plusiora? Niedopatrzenie jakieś, ale, jak mówią, lepiej późno niż wcale, pozdrawiam
  6. mapew
    mapew (18.11.2011 18:43)
    witaj Leszku, serdecznie dziekuje za Twoje mile odwiedziny w Namibii. Ciesze sie bardzo, ze podobalo Ci sie tam. Milo pozdrawiam
  7. turysta1310
    turysta1310 (18.11.2011 13:03)
    Uzbierało się trochę podziękowań. Dzięki za pobyt w Wiśle, na szlaku jesiennym od strony zachodniej i wzdł€ż Warty do Mstowa. Pozdrawiam Tadek
  8. slawannka
    slawannka (18.11.2011 11:21)
    Leszku, dzięki wielkie za Milano i Bergamo i za opisy, ukradłam! :)
  9. alefur
    alefur (17.11.2011 19:17)
    Dziękuję za bieszczadzkie plusikowanie :D
  10. babalena
    babalena (16.11.2011 21:48)
    Dziękuje za spacerek po Wenecji i plusy.Pozdrawiam !