Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1060
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Witam cię Leszku,Chciałbym podziękować ci za mnóstwo plusów i za komentarze które zostawiłeś w Szwajcarii.
-
fajnie odkurzone wspomnienia i to chyba sprzed przystąpienia Grecji do UE
-
pozdrawiam, Leszku :)))
-
Dziękuję w imieniu pozdrawianych.
-
w Świętej Lipce byłam jako dziecko, pamiętam tylko ruchomy ołtarz wewnątrz sanktuarium.
-
Interesujące miejsca.Część z nich widziałem na własne oczy.Pozdrawiam
-
Też mi się spodobał...
-
Dźwigną, dźwigną...
-
Też bardzo lubię "Dzieci Arbatu" i ich kontynuację ("Trzydziesty piaty i później", "Strach", "Proch i pył"). Niedawno obejrzałem także dostępny na DVD filmowy serial, nakręcony kilka lat temu w Rosji na podstawie tych powieści. Polecam, jeśli nie widziałaś. Pozdrawiam.
-
a podobno kwiecień tylko przeplata ;)
-
Witam cię Leszku,Chciałbym podziękować ci za mnóstwo plusów i za komentarze które zostawiłeś w Szwajcarii.
-
fajnie odkurzone wspomnienia i to chyba sprzed przystąpienia Grecji do UE
-
pozdrawiam, Leszku :)))
-
Dziękuję w imieniu pozdrawianych.
-
w Świętej Lipce byłam jako dziecko, pamiętam tylko ruchomy ołtarz wewnątrz sanktuarium.
-
Interesujące miejsca.Część z nich widziałem na własne oczy.Pozdrawiam
-
Też mi się spodobał...
-
Dźwigną, dźwigną...
-
Też bardzo lubię "Dzieci Arbatu" i ich kontynuację ("Trzydziesty piaty i później", "Strach", "Proch i pył"). Niedawno obejrzałem także dostępny na DVD filmowy serial, nakręcony kilka lat temu w Rosji na podstawie tych powieści. Polecam, jeśli nie widziałaś. Pozdrawiam.
-
a podobno kwiecień tylko przeplata ;)
