Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1806

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:42)
    Riuny są malownicze,a ja mam bzika na ich punkcie-)
    W Australii jest mnóstwo opuszczonych domów,mieszkańcy się wyprowadzili,bądź umarli...
  2. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:40)
    Można jeździć po prawej-)
    Ale daleko nie zajedziesz!
  3. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:39)
    Bara-Bara-)
    Tobie Piotrze o ten drugi?
  4. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:37)
    Australia jest członkiem brytyjskiej Wspólnoty Narodów, zachowującym w aktach prawnych nazwę dominium. Ustrojem politycznym jest formalnie federacyjna monarchia konstytucyjna z dwuizbowym parlamentem. Konstytucja Australii pochodzi z roku 1900 (z późniejszymi zmianami); głową państwa jest Królowa Australii (obecnie Elżbieta II), reprezentowana przez gubernatora generalnego. Tytuł Królowej Australii został nadany panującemu monarsze brytyjskiemu w 1971 przez parlament australijski(według Wikipedii).
    Zrozumiałe więc,że sporo tu klimatów angielsko-walijskich-)
  5. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:33)
    W każdej miejscowości nawet najmniejszej,gdzie jest kilka budynków ,stoi kościół i pub.
    Nie wiem,czy kościół cieszy się popularnością,ale pub zdecydowanie tak!
    Tu kwitnie życie towarzyskie,a piwo jest przedniej jakości i idealnie schłodzone-)
  6. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:22)
    Wikipedia nie kłamie-)
    Wokół jest mnóstwo plantacji bananów i pomnik Big Banana!
    Święto tez jest!
  7. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:19)
    Fakt-)
    Taki krajobraz ma swój urok.
  8. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:10)
    Bo to juz jest półpustynia,goraco i bardzo sucho.
    Wszedzie są specjalne tablice ,które informują o stopniu zagrożenie pożarowego.
  9. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 3:03)
    Miśki raczej nie ,one wcinają tylko liście-)
    To taki rodzaj eukaliptusa-)
  10. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:58)
    Tu manna nawet z nieba nie leci-)
    Ale faktycznie te małe stacyjki kolejowe mają wiele uroku-)