Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1806
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
-
Można jeździć po prawej-)
Ale daleko nie zajedziesz!
-
Bara-Bara-)
Tobie Piotrze o ten drugi?
-
Australia jest członkiem brytyjskiej Wspólnoty Narodów, zachowującym w aktach prawnych nazwę dominium. Ustrojem politycznym jest formalnie federacyjna monarchia konstytucyjna z dwuizbowym parlamentem. Konstytucja Australii pochodzi z roku 1900 (z późniejszymi zmianami); głową państwa jest Królowa Australii (obecnie Elżbieta II), reprezentowana przez gubernatora generalnego. Tytuł Królowej Australii został nadany panującemu monarsze brytyjskiemu w 1971 przez parlament australijski(według Wikipedii).
Zrozumiałe więc,że sporo tu klimatów angielsko-walijskich-)
-
W każdej miejscowości nawet najmniejszej,gdzie jest kilka budynków ,stoi kościół i pub.
Nie wiem,czy kościół cieszy się popularnością,ale pub zdecydowanie tak!
Tu kwitnie życie towarzyskie,a piwo jest przedniej jakości i idealnie schłodzone-)
-
Wikipedia nie kłamie-)
Wokół jest mnóstwo plantacji bananów i pomnik Big Banana!
Święto tez jest!
-
Fakt-)
Taki krajobraz ma swój urok.
-
Bo to juz jest półpustynia,goraco i bardzo sucho.
Wszedzie są specjalne tablice ,które informują o stopniu zagrożenie pożarowego.
-
Miśki raczej nie ,one wcinają tylko liście-)
To taki rodzaj eukaliptusa-)
-
Tu manna nawet z nieba nie leci-)
Ale faktycznie te małe stacyjki kolejowe mają wiele uroku-)
-
Można jeździć po prawej-)
Ale daleko nie zajedziesz! -
Bara-Bara-)
Tobie Piotrze o ten drugi? -
Australia jest członkiem brytyjskiej Wspólnoty Narodów, zachowującym w aktach prawnych nazwę dominium. Ustrojem politycznym jest formalnie federacyjna monarchia konstytucyjna z dwuizbowym parlamentem. Konstytucja Australii pochodzi z roku 1900 (z późniejszymi zmianami); głową państwa jest Królowa Australii (obecnie Elżbieta II), reprezentowana przez gubernatora generalnego. Tytuł Królowej Australii został nadany panującemu monarsze brytyjskiemu w 1971 przez parlament australijski(według Wikipedii).
Zrozumiałe więc,że sporo tu klimatów angielsko-walijskich-) -
W każdej miejscowości nawet najmniejszej,gdzie jest kilka budynków ,stoi kościół i pub.
Nie wiem,czy kościół cieszy się popularnością,ale pub zdecydowanie tak!
Tu kwitnie życie towarzyskie,a piwo jest przedniej jakości i idealnie schłodzone-) -
Wikipedia nie kłamie-)
Wokół jest mnóstwo plantacji bananów i pomnik Big Banana!
Święto tez jest! -
Fakt-)
Taki krajobraz ma swój urok. -
Bo to juz jest półpustynia,goraco i bardzo sucho.
Wszedzie są specjalne tablice ,które informują o stopniu zagrożenie pożarowego. -
Miśki raczej nie ,one wcinają tylko liście-)
To taki rodzaj eukaliptusa-) -
Tu manna nawet z nieba nie leci-)
Ale faktycznie te małe stacyjki kolejowe mają wiele uroku-)

W Australii jest mnóstwo opuszczonych domów,mieszkańcy się wyprowadzili,bądź umarli...