Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1804

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 5:13)
    Właśnie!
  2. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 5:11)
    Służna decyzja,popieram-)
  3. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 5:10)
    O ile wiem,to tylko smok wawelski miał ochote na wodę-)
  4. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 5:08)
    No widzisz-)
    Tylko nowy rok był tu pod koniec marca,ale w Polsce często jeszcze śnieg leży.
  5. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 5:00)
    No popatrz,a ja wczesniej nie zauważyłam,że mu umundurowanie nie pasuje-)
  6. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 4:57)
    W Polsce można już dostać bardzo wiele egzotycznych owoców.
    Kiedyś banany ,czy pomarańcze jadło się tylko na święta,o ile statek z Kuby dotarł na czas-).
    Przed telewizorem zasiadali wszyscy i czekali na tę wiadomośc.
    A teraz mamy co chcemy na wyciągnięcie ręki.
  7. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 4:55)
    A ile tego chleba się wyrzuca?
    Zupełnie nie myśli się o tym ile pracy trzeba włożyć w to,abyśmy zjedli kromkę chleba.
    Chyba nie na darmo częstym zwyczajem jest całowanie bochenka,czy znak krzyża nożem na nim,zanim się go pokroi.
  8. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 4:51)
    Masz rację!
    Ponad dwadzieścia lat jeździłam samochodem i coś na ten temat wiem-)
  9. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 4:48)
    Sławku dają,ale nie głowy kapusty.
    Raczej dodawana jest do różnych potraw,ale tam w miskach taki misz-masz,ze ja nic nie rozróżniałam;-)
  10. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 4:47)
    :-)
    Dzieki-)