Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1805
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Czyli pozostaje nam powisieć od czasu do czasu na drążku i zobaczyć,jak jest normalnie-)!
-
Dokładnie,nikt nikomu nie suszy głowy-)))))
-
Tak,mieliśmy.Nieświadomi turyści wynajmuja przewodnika,których tam jest chmara i płaca kasę.Często świątynia jest tak mała,że tam nikogo nie potrzeba.Na szczęście Marek był tam wiele razy,daliśmy sobie świetnie radę bez żadnych naciągaczy.Ludzie często myślę,że w takich świątyniach przewodnik jest obowiązkowy,nic bardziej mylnego.
-
Z oczywistych względów kawą pogardził:-)
-
Dzięki-)
-
No widzisz ,jakie są mądre!
Nie na darmo człowiek podobno pochodzi od małpy;-)
-
Ale tak serio,to dobry przepis i ma swoje uzasadnienie.
Za ukrycie owoców ,czy warzyw grożą surowe kary.Lepiej wszystko wcześniej wyrzucić lub oddać na stacji kontroli.
-
Piotrze...są rożne rodzaje camperów.
Ten jest dwuosobowy.Poprzedni był sześcioosobowy.
Ale w każdym można się wyspać,ugotować posiłek czy wziąć prysznic-)
Jest też tv,jak ktoś lubi.
-
To jest tak,że jak się oddaje campera ,trzeba w nim zrobić idealny porządek.
W szafkach są naczynia,patelnie,czajnik elektryczny,kubki czy lampki do wina i mnóstwo innych rzeczy.
To trzeba wszystko zdać.
Na miejscu obsługa sprawdza stan techniczny,myje samochód i kolejna osoba wypożycza auto.
Podróżowanie takim camperem jest naprawdę przyjemnością-)
-
Dobre porównanie-)
-
Czyli pozostaje nam powisieć od czasu do czasu na drążku i zobaczyć,jak jest normalnie-)!
-
Dokładnie,nikt nikomu nie suszy głowy-)))))
-
Tak,mieliśmy.Nieświadomi turyści wynajmuja przewodnika,których tam jest chmara i płaca kasę.Często świątynia jest tak mała,że tam nikogo nie potrzeba.Na szczęście Marek był tam wiele razy,daliśmy sobie świetnie radę bez żadnych naciągaczy.Ludzie często myślę,że w takich świątyniach przewodnik jest obowiązkowy,nic bardziej mylnego.
-
Z oczywistych względów kawą pogardził:-)
-
Dzięki-)
-
No widzisz ,jakie są mądre!
Nie na darmo człowiek podobno pochodzi od małpy;-) -
Ale tak serio,to dobry przepis i ma swoje uzasadnienie.
Za ukrycie owoców ,czy warzyw grożą surowe kary.Lepiej wszystko wcześniej wyrzucić lub oddać na stacji kontroli. -
Piotrze...są rożne rodzaje camperów.
Ten jest dwuosobowy.Poprzedni był sześcioosobowy.
Ale w każdym można się wyspać,ugotować posiłek czy wziąć prysznic-)
Jest też tv,jak ktoś lubi. -
To jest tak,że jak się oddaje campera ,trzeba w nim zrobić idealny porządek.
W szafkach są naczynia,patelnie,czajnik elektryczny,kubki czy lampki do wina i mnóstwo innych rzeczy.
To trzeba wszystko zdać.
Na miejscu obsługa sprawdza stan techniczny,myje samochód i kolejna osoba wypożycza auto.
Podróżowanie takim camperem jest naprawdę przyjemnością-) -
Dobre porównanie-)
