Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1808

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:28)
    Dzięki-)
  2. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:27)
    Dzięki-)
  3. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:26)
    Dzięki-)
    Polowanie na grom z jasnego nieba długo trwało.
  4. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:21)
    To prawda-)
  5. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:16)
    Wieżowce pięknie się błyszczą w słońcu-)
  6. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:13)
    Mnie się tez podobało.
    Od bladego świtu do późnej nocy widzieliśmy rowerzystów,uprawiających yogę i jakieś sztuki walki.Mnóstwo ludzi w różnym wieku tu biega,jeździ na wrotkach.O mlodych szczupłych surferach nawet nie wspominam-)
  7. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 1:43)
    Dzięki Panowie-)
    Widoki są piękne.
  8. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 1:35)
    Tak,polski kościół z polskimi księżmi i nabożeństwami.Kościół jest piękny,połozony na wzgórzu z którego rozciąga się widok na miasto.Kiedy bylismy był zamknięty.
  9. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 1:26)
    Centrum Brisbane jest bardzo ładne.
    Osobiście nie lubię wielkich miast,ale Australijskie robią wrażenie-)
  10. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 1:05)
    Tak,masz rację i widać to najlepiej z powietrza.
    To największa rzeka Australii.