Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1808
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Dzięki-)
-
Dzięki-)
-
Dzięki-)
Polowanie na grom z jasnego nieba długo trwało.
-
To prawda-)
-
Wieżowce pięknie się błyszczą w słońcu-)
-
Mnie się tez podobało.
Od bladego świtu do późnej nocy widzieliśmy rowerzystów,uprawiających yogę i jakieś sztuki walki.Mnóstwo ludzi w różnym wieku tu biega,jeździ na wrotkach.O mlodych szczupłych surferach nawet nie wspominam-)
-
Dzięki Panowie-)
Widoki są piękne.
-
Tak,polski kościół z polskimi księżmi i nabożeństwami.Kościół jest piękny,połozony na wzgórzu z którego rozciąga się widok na miasto.Kiedy bylismy był zamknięty.
-
Centrum Brisbane jest bardzo ładne.
Osobiście nie lubię wielkich miast,ale Australijskie robią wrażenie-)
-
Tak,masz rację i widać to najlepiej z powietrza.
To największa rzeka Australii.
-
Dzięki-)
-
Dzięki-)
-
Dzięki-)
Polowanie na grom z jasnego nieba długo trwało. -
To prawda-)
-
Wieżowce pięknie się błyszczą w słońcu-)
-
Mnie się tez podobało.
Od bladego świtu do późnej nocy widzieliśmy rowerzystów,uprawiających yogę i jakieś sztuki walki.Mnóstwo ludzi w różnym wieku tu biega,jeździ na wrotkach.O mlodych szczupłych surferach nawet nie wspominam-) -
Dzięki Panowie-)
Widoki są piękne. -
Tak,polski kościół z polskimi księżmi i nabożeństwami.Kościół jest piękny,połozony na wzgórzu z którego rozciąga się widok na miasto.Kiedy bylismy był zamknięty.
-
Centrum Brisbane jest bardzo ładne.
Osobiście nie lubię wielkich miast,ale Australijskie robią wrażenie-) -
Tak,masz rację i widać to najlepiej z powietrza.
To największa rzeka Australii.
