Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1807

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:53)
    Racja-)
    Znam takich,którzy w czasie wycieczek korzystają tylko z tego rodzaju lokali.
  2. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:50)
    Wszędzie znajdą się matoły od bazgrolenia!
  3. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:49)
    Jak widać-)
  4. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:46)
    Bardzo wiele domków jest w tym wieku-)
  5. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:45)
    Fakt,eukaliptusy to bardzo piękne i fotogeniczne drzewa-)
  6. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:44)
    Masz rację-)
  7. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:34)
    Nie wiem,skąd ta nazwa.
    Ale "fryzurki"fajne-)
  8. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:32)
    Nie!
    Psa z psem nie było;-)
  9. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:30)
    Macie Panowie rację!
    Piękne miejsce,ja się cieszyłam ,że byłam już na najbardziej na południe wysuniętym skrawku kontynentalnej Australii,a teraz na wschodnim-)
  10. hooltayka
    hooltayka (21.04.2013 2:28)
    Dzięki-)