Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1714

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. adaola
    adaola (12.05.2013 13:55)
    A za progiem rośnie ta wspomniana kapusta?:))
  2. adaola
    adaola (12.05.2013 13:50)
    Mriusz,ale ja mówię o spotkanie w piekle:)))
  3. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:46)
    zapomniałem dodać że prawie robi różnicę
  4. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:45)
    no i wydaje mi się że kusi...
    chyba że jak to mówią: głodnemu chleb na myśli...
  5. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:43)
    zaczynam żałować że się tam nie wybieram... :(
    zawsze jak jest fajna impreza to mnie omija...
  6. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:36)
    Świetny, kolejny etap Twojej podróży. Niesamowite wulkany, siarkę aż czuć było siedząc przed monitorem. Zdjęcia jak zawsze u Ciebie śliczne. A co dalej? Zaległa Australia? Czekam niecierpliwie.
    Pozdrawiam serdecznie
  7. adaola
    adaola (12.05.2013 12:29)
    Podejrzewam jakieś związki chemiczne pochodzenia wulkanicznego (zawierające żelazo czy krzem?:)
    Anna german pewnie by wiedziała,bo była geologiem:)
  8. adaola
    adaola (12.05.2013 12:25)
    Mariusz.Dobre określenie:) Widzę jakieś różki na głowie i czarny płaszcz:))
  9. adaola
    adaola (12.05.2013 12:22)
    Podobno za wszystko w życiu trzeba będzie zapłacić:)
    Ale jak się tam spotkamy razem,to będzie o czym rozprawiać:)
    I to w tak miłym towarzystwie!:))
  10. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:16)
    prawie jak PKP...