Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1712
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Jak wielkie kamienne dzwony:)
-
Niesamowite miejsce!:) Robi wrażenie:)
-
Eeech,gdyby na naszych dworcach było tyle zieleni i muzyka:)
-
No fajnie,zwłaszcza,że mundurowy pilnujący wejścia był czarnoskóry .
Łącznie to fajnie nawet wyglądało-)
-
fajnie
-
My wyjatkowo mile wspominamy to miejsce.
Mieliśmy wczesniej liczne telefony z bardzo uprzejmą panią konsul,a potem przyjęto nas jak gości honorowych-)
-
Jak byliśmy to nie było tłumów.
Jak na tej focie.
-
Ja Angkor widziałam tylko na zdjęciach.
Dla mnie Prambanan była imponująca-)
-
Ogromną różnicę!
-
Facet i się zna na kwiatkach!!
To mi się podoba-)
-
Jak wielkie kamienne dzwony:)
-
Niesamowite miejsce!:) Robi wrażenie:)
-
Eeech,gdyby na naszych dworcach było tyle zieleni i muzyka:)
-
No fajnie,zwłaszcza,że mundurowy pilnujący wejścia był czarnoskóry .
Łącznie to fajnie nawet wyglądało-) -
fajnie
-
My wyjatkowo mile wspominamy to miejsce.
Mieliśmy wczesniej liczne telefony z bardzo uprzejmą panią konsul,a potem przyjęto nas jak gości honorowych-) -
Jak byliśmy to nie było tłumów.
Jak na tej focie. -
Ja Angkor widziałam tylko na zdjęciach.
Dla mnie Prambanan była imponująca-) -
Ogromną różnicę!
-
Facet i się zna na kwiatkach!!
To mi się podoba-)
