Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1712

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. adaola
    adaola (12.05.2013 16:31)
    Jak wielkie kamienne dzwony:)
  2. adaola
    adaola (12.05.2013 16:29)
    Niesamowite miejsce!:) Robi wrażenie:)
  3. adaola
    adaola (12.05.2013 16:26)
    Eeech,gdyby na naszych dworcach było tyle zieleni i muzyka:)
  4. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 15:49)
    No fajnie,zwłaszcza,że mundurowy pilnujący wejścia był czarnoskóry .
    Łącznie to fajnie nawet wyglądało-)
  5. voyager747
    voyager747 (12.05.2013 15:45)
    fajnie
  6. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 15:12)
    My wyjatkowo mile wspominamy to miejsce.
    Mieliśmy wczesniej liczne telefony z bardzo uprzejmą panią konsul,a potem przyjęto nas jak gości honorowych-)
  7. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 15:07)
    Jak byliśmy to nie było tłumów.
    Jak na tej focie.
  8. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 15:05)
    Ja Angkor widziałam tylko na zdjęciach.
    Dla mnie Prambanan była imponująca-)
  9. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 15:03)
    Ogromną różnicę!
  10. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 15:03)
    Facet i się zna na kwiatkach!!
    To mi się podoba-)