Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1716

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 11:35)
    Czy to jest jakaś odmiana plumerii, bo kwiatki są bardzo podobne: http://kolumber.pl/photos/show/139893
  2. marger22
    marger22 (12.05.2013 11:34)
    świetne zdjęcie
  3. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 11:25)
    Choć tnie jestem rannym ptaszkiem, to też chętnie wstałbym o świcie, żeby to zobaczyć..
  4. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 11:18)
    Czyżby balijski amorek?
  5. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 11:14)
    Eko-parasol...
  6. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 11:13)
    Byłem ciekaw, co to takiego i w Wikipedii znalazłem taką informację:

    "Jagodlin wonny, Ylang-ylang (Cananga odorata) – gatunek rośliny z rodziny flaszowcowatych (Annonaceae). Występuje w Azji południowo-wschodniej, niekiedy uprawiany jest w tropikach. Intensywnie pachnące kwiaty są surowcem do otrzymywania olejku ilangowego, używanego w przemyśle perfumeryjnym. Owoce są jadalne."

    Zamieszczam, bo pewnie nie wszyscy (podobnie jak ja do tej pory) wiedzą, co to za roślinka.

  7. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 11:03)
    Z moich czasów studenckich pamiętam zespół "Procol Harum", ale "Dupa Harum" brzmi też całkiem interesująco...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 10:59)
    :)
  9. cairos
    cairos (12.05.2013 10:40)
    Rajskie tereny, wspaniale opisane i pokazane.
  10. cairos
    cairos (12.05.2013 10:39)
    Oświetlenie rewelacyjne.