Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1716
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Czy to jest jakaś odmiana plumerii, bo kwiatki są bardzo podobne: http://kolumber.pl/photos/show/139893
-
świetne zdjęcie
-
Choć tnie jestem rannym ptaszkiem, to też chętnie wstałbym o świcie, żeby to zobaczyć..
-
Czyżby balijski amorek?
-
Eko-parasol...
-
Byłem ciekaw, co to takiego i w Wikipedii znalazłem taką informację:
"Jagodlin wonny, Ylang-ylang (Cananga odorata) – gatunek rośliny z rodziny flaszowcowatych (Annonaceae). Występuje w Azji południowo-wschodniej, niekiedy uprawiany jest w tropikach. Intensywnie pachnące kwiaty są surowcem do otrzymywania olejku ilangowego, używanego w przemyśle perfumeryjnym. Owoce są jadalne."
Zamieszczam, bo pewnie nie wszyscy (podobnie jak ja do tej pory) wiedzą, co to za roślinka.
-
Z moich czasów studenckich pamiętam zespół "Procol Harum", ale "Dupa Harum" brzmi też całkiem interesująco...
-
:)
-
Rajskie tereny, wspaniale opisane i pokazane.
-
Oświetlenie rewelacyjne.
-
Czy to jest jakaś odmiana plumerii, bo kwiatki są bardzo podobne: http://kolumber.pl/photos/show/139893
-
świetne zdjęcie
-
Choć tnie jestem rannym ptaszkiem, to też chętnie wstałbym o świcie, żeby to zobaczyć..
-
Czyżby balijski amorek?
-
Eko-parasol...
-
Byłem ciekaw, co to takiego i w Wikipedii znalazłem taką informację:
"Jagodlin wonny, Ylang-ylang (Cananga odorata) – gatunek rośliny z rodziny flaszowcowatych (Annonaceae). Występuje w Azji południowo-wschodniej, niekiedy uprawiany jest w tropikach. Intensywnie pachnące kwiaty są surowcem do otrzymywania olejku ilangowego, używanego w przemyśle perfumeryjnym. Owoce są jadalne."
Zamieszczam, bo pewnie nie wszyscy (podobnie jak ja do tej pory) wiedzą, co to za roślinka.
-
Z moich czasów studenckich pamiętam zespół "Procol Harum", ale "Dupa Harum" brzmi też całkiem interesująco...
-
:)
-
Rajskie tereny, wspaniale opisane i pokazane.
-
Oświetlenie rewelacyjne.