Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1715
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
dalia jak nic !
-
Kolejny raz jestem pod dużym wrażeniem i opisu i zdjęć. Wspaniała, godna pozazdroszczenia podróż. Pozdrawiam.
-
magi ciąg dalszy
-
świetne
-
piękny widok
-
Trochę razi w podpisie to "w". Lepiej chyba użyć przyimka "na".
-
kuszą...
-
czy to diablice?
-
skąd ten pesymizm!
-
czyli rzut oka do piekła...
-
dalia jak nic !
-
Kolejny raz jestem pod dużym wrażeniem i opisu i zdjęć. Wspaniała, godna pozazdroszczenia podróż. Pozdrawiam.
-
magi ciąg dalszy
-
świetne
-
piękny widok
-
Trochę razi w podpisie to "w". Lepiej chyba użyć przyimka "na".
-
kuszą...
-
czy to diablice?
-
skąd ten pesymizm!
-
czyli rzut oka do piekła...