Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1715

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:09)
    dalia jak nic !
  2. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 12:08)
    Kolejny raz jestem pod dużym wrażeniem i opisu i zdjęć. Wspaniała, godna pozazdroszczenia podróż. Pozdrawiam.
  3. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:06)
    magi ciąg dalszy
  4. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:05)
    świetne
  5. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:04)
    piękny widok
  6. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 12:03)
    Trochę razi w podpisie to "w". Lepiej chyba użyć przyimka "na".
  7. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:03)
    kuszą...
  8. marger22
    marger22 (12.05.2013 12:01)
    czy to diablice?
  9. marger22
    marger22 (12.05.2013 11:56)
    skąd ten pesymizm!
  10. marger22
    marger22 (12.05.2013 11:55)
    czyli rzut oka do piekła...