Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1695

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. kahlan77
    kahlan77 (15.05.2013 15:04)
    :)
  2. kahlan77
    kahlan77 (15.05.2013 15:02)
    Nie wiem w Polsce nie bylem 16 lat temu,ale nie wybrazam sobie takiego w polskim kościele -Toronto
  3. voyager747
    voyager747 (15.05.2013 11:10)
    tak, jest
  4. iwonka55h
    iwonka55h (15.05.2013 9:50)
    dziś powróciłam do Twojej podróży, super wyprawa, szkoda, że zwichnięta kostka ograniczyła Ci zwiedzanie Uluru, taka wyprawa i taki pech, ale i tak dużo widziałaś. Gratuluję.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (15.05.2013 9:45)
    Berlin dziękuje za wizytę.
  6. irena2005n
    irena2005n (15.05.2013 9:41)
    bardzo dziękuję za skandynawskie odwiedzinki i pozdrawiam serdecznie...
  7. irena2005n
    irena2005n (15.05.2013 9:22)
    pięknie...
  8. irena2005n
    irena2005n (15.05.2013 9:21)
    piękny i romantyczny,,,
  9. n4taliakolumber
    n4taliakolumber (15.05.2013 8:29)
    komentarz usunięty, sprawdzałam dwa razy mam nadzieję, że teraz nie będzie już problemów ;)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (15.05.2013 3:19)
    Oczywiscie! :-)