Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1695
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
:)
-
Nie wiem w Polsce nie bylem 16 lat temu,ale nie wybrazam sobie takiego w polskim kościele -Toronto
-
tak, jest
-
dziś powróciłam do Twojej podróży, super wyprawa, szkoda, że zwichnięta kostka ograniczyła Ci zwiedzanie Uluru, taka wyprawa i taki pech, ale i tak dużo widziałaś. Gratuluję.
-
Berlin dziękuje za wizytę.
-
bardzo dziękuję za skandynawskie odwiedzinki i pozdrawiam serdecznie...
-
pięknie...
-
piękny i romantyczny,,,
-
komentarz usunięty, sprawdzałam dwa razy mam nadzieję, że teraz nie będzie już problemów ;)
-
Oczywiscie! :-)
-
:)
-
Nie wiem w Polsce nie bylem 16 lat temu,ale nie wybrazam sobie takiego w polskim kościele -Toronto
-
tak, jest
-
dziś powróciłam do Twojej podróży, super wyprawa, szkoda, że zwichnięta kostka ograniczyła Ci zwiedzanie Uluru, taka wyprawa i taki pech, ale i tak dużo widziałaś. Gratuluję.
-
Berlin dziękuje za wizytę.
-
bardzo dziękuję za skandynawskie odwiedzinki i pozdrawiam serdecznie...
-
pięknie...
-
piękny i romantyczny,,,
-
komentarz usunięty, sprawdzałam dwa razy mam nadzieję, że teraz nie będzie już problemów ;)
-
Oczywiscie! :-)
