Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1697
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Dziękuję-)
-
Och,okoliczności przyrody były tak piękne,że foty same się robiły;-)
-
Dzięki-)
-
Dziękuję-)
-
Dziękuję,to miejsce wypatrzyłam jadąc do Kata Tjuta.
Ziemia jest niesamowicie czerwona i miejsce piękne-)
-
Pasuje-)
-
Dzięki-)
Udało się zrobić fotę,zanim nadjechał kolejny autokar z japońską wycieczką:-)
-
Uluru jest widoczne z dosyć daleka.
Ale ten pierwszy raz był niesamowity:-)
-
Ten napis też mi się spodobał:-)
-
Chciałam je powiesić na tym drzewie,ale stwierdziłam,że się jeszcze mogą przydać:-)
-
Dziękuję-)
-
Och,okoliczności przyrody były tak piękne,że foty same się robiły;-)
-
Dzięki-)
-
Dziękuję-)
-
Dziękuję,to miejsce wypatrzyłam jadąc do Kata Tjuta.
Ziemia jest niesamowicie czerwona i miejsce piękne-) -
Pasuje-)
-
Dzięki-)
Udało się zrobić fotę,zanim nadjechał kolejny autokar z japońską wycieczką:-) -
Uluru jest widoczne z dosyć daleka.
Ale ten pierwszy raz był niesamowity:-) -
Ten napis też mi się spodobał:-)
-
Chciałam je powiesić na tym drzewie,ale stwierdziłam,że się jeszcze mogą przydać:-)
