Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1694
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
+++++++++
-
Bogini :*
-
Mnie sie skojarzyło z Serialowym Robinem-Miecze Waylanda,http://www.youtube.com/watch?v=jsK2oCpwStY,moze troszke inaczej ubrane ale...
-
W piekle jest swojsko,a zreszta zawsze chciałem przybić piątkę z Luckiem,jak by nie było zanim spadł z niebios nosił takie imię-w wolnym tłumaczeniu Lucyfer-Nosiciel Światła,dopiero w piekle nadal sobie imię Szatan.
-
Kaskader ? :)
-
Co do Voyagera jest mistrzem do rozpoznawania samolotów,pozdrowienia dla Ciebie Voyager
-
Pięknie natura otuliła czapeczka wulkanik :) +++++++++++
-
Nie wiem czemu ale patrząc na te zdjecie przyponiały mi sie dwa filmy "Pojedynek na szosie",oraz "Znikający punkt".
-
Podobne klimaty sa na "Route 66"
-
Ooooooooo jaka dbalasc o drogi,to mi sie podoba u mnie tez dbaja :)
-
+++++++++
-
Bogini :*
-
Mnie sie skojarzyło z Serialowym Robinem-Miecze Waylanda,http://www.youtube.com/watch?v=jsK2oCpwStY,moze troszke inaczej ubrane ale...
-
W piekle jest swojsko,a zreszta zawsze chciałem przybić piątkę z Luckiem,jak by nie było zanim spadł z niebios nosił takie imię-w wolnym tłumaczeniu Lucyfer-Nosiciel Światła,dopiero w piekle nadal sobie imię Szatan.
-
Kaskader ? :)
-
Co do Voyagera jest mistrzem do rozpoznawania samolotów,pozdrowienia dla Ciebie Voyager
-
Pięknie natura otuliła czapeczka wulkanik :) +++++++++++
-
Nie wiem czemu ale patrząc na te zdjecie przyponiały mi sie dwa filmy "Pojedynek na szosie",oraz "Znikający punkt".
-
Podobne klimaty sa na "Route 66"
-
Ooooooooo jaka dbalasc o drogi,to mi sie podoba u mnie tez dbaja :)