Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1693

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. irena2005n
    irena2005n (16.05.2013 9:18)
    ależ proszę...
  2. hooltayka
    hooltayka (16.05.2013 8:21)
    W takiej przestrzeni od razu znikąja przyziemne problemy-)
  3. hooltayka
    hooltayka (16.05.2013 8:19)
    Mnie film"Droga do nikąd"....
  4. hooltayka
    hooltayka (16.05.2013 8:16)
    Tak...jak się auto zepsuje,to nikt go nie ściąga tylko daje na pobocze.
    Szczerze przyznam,że widziałam takich samochodów setki i robi to troszkę upiorne wrażenie.
  5. hooltayka
    hooltayka (16.05.2013 8:10)
    Dziekuję-)
  6. hooltayka
    hooltayka (16.05.2013 8:09)
    Wierzę!
    Nie miałam pojęcia po co on staje i stuka w te koła.
    Tych kół jest około 70-80.To zależy,są i zestawy na 160 kół.
    Oczyszczanie trwa dosyć długo.
  7. kahlan77
    kahlan77 (15.05.2013 17:22)
    Dziekuje za piękną Jawę i diablice :)
  8. kahlan77
    kahlan77 (15.05.2013 16:27)
    ++++++++++
  9. kahlan77
    kahlan77 (15.05.2013 15:42)
    Dziwny klimat,poczułem sie troszke strasznie,naprawde
  10. kahlan77
    kahlan77 (15.05.2013 15:36)
    niesamowite