Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1696

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:53)
    No co,peeling świetny i za darmo-)
  2. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:52)
    No można,krajobraz raczej monotonny.
    Ale spójrz na drugą stronę medalu,jaka tu piękna pustka i przestrzeń-)
  3. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:51)
    Dzięki-)
    W locie jest piękny.
  4. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:50)
    Dzięki-)
  5. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:50)
    Jest piękny i potężny.W czasie jazdy widzieliśmy je kilka razy.
    Można było je spotkać na poboczu, przy rozjechanych kangurach,czy cielakach,które wbiegają pod samochody.
  6. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:46)
    Ta jest wyjatkowo ładna.
    Aborygenki w tym rejonie są zbyt urodziwe.
  7. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:32)
    Ja się kompletnie na tym nie znam!!!
    Kto kopie,co kopie i po co kopie.
    To sprawa dla facetów-)
  8. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:30)
    Dzięki-)
    Palmowa dolina jest bardzo piękna-)
  9. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:27)
    Dingo zwiewały jak szalone,przebiegły droge przed samochodem i w krzaki.
    Nawet nie wiedziałam,że się jakiś załapał;-)
  10. hooltayka
    hooltayka (15.05.2013 2:20)
    Kierowca się tutaj zatrzymał,bo zaraz jest wjazd na drogę utwardzoną.
    Aby na nią wjechać,musi wyczyścić wszystkie koła z czerwonego piachu.