Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1692
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Dzięki za wizytę i pozostawione ślady w woj. opolskim. Twoje miasto to Kędzierzyn-Koźle? Byłem tam wczoraj, przejazdem tylko.
-
Światła samochodu dają wspaniały efekt.
-
Zaskakujący, ale piękny krajobraz.
-
Chłodne piwko-najlepsze na upały. Ciekawe jak smakuje?
-
Stare samochody maja "to coś" w sobie.
-
Nasi bezdomni nie pogardziliby takim "luksusem"
-
Wymowne.
-
Dzięki za odwiedzenie Prowansji!
-
Extra :)
-
Słodziak :)
-
Dzięki za wizytę i pozostawione ślady w woj. opolskim. Twoje miasto to Kędzierzyn-Koźle? Byłem tam wczoraj, przejazdem tylko.
-
Światła samochodu dają wspaniały efekt.
-
Zaskakujący, ale piękny krajobraz.
-
Chłodne piwko-najlepsze na upały. Ciekawe jak smakuje?
-
Stare samochody maja "to coś" w sobie.
-
Nasi bezdomni nie pogardziliby takim "luksusem"
-
Wymowne.
-
Dzięki za odwiedzenie Prowansji!
-
Extra :)
-
Słodziak :)