Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1692

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. cairos
    cairos (17.05.2013 12:22)
    Dzięki za wizytę i pozostawione ślady w woj. opolskim. Twoje miasto to Kędzierzyn-Koźle? Byłem tam wczoraj, przejazdem tylko.
  2. cairos
    cairos (17.05.2013 12:20)
    Światła samochodu dają wspaniały efekt.
  3. cairos
    cairos (17.05.2013 12:19)
    Zaskakujący, ale piękny krajobraz.
  4. cairos
    cairos (17.05.2013 12:18)
    Chłodne piwko-najlepsze na upały. Ciekawe jak smakuje?
  5. cairos
    cairos (17.05.2013 12:17)
    Stare samochody maja "to coś" w sobie.
  6. cairos
    cairos (17.05.2013 12:16)
    Nasi bezdomni nie pogardziliby takim "luksusem"
  7. cairos
    cairos (17.05.2013 12:15)
    Wymowne.
  8. malgosiadorota
    malgosiadorota (16.05.2013 22:46)
    Dzięki za odwiedzenie Prowansji!
  9. kahlan77
    kahlan77 (16.05.2013 17:24)
    Extra :)
  10. kahlan77
    kahlan77 (16.05.2013 17:16)
    Słodziak :)