Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1691
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
-
no właśnie a co na talerzach? chciałbym by tradycji stało się za dość bo zawsze robiłem przegląd Twojego stołu...
-
nie ma tam GDDKiA? nie wydają zakazu poruszania się samochodów dostawczych jeżeli temperatura powietrza przez trzy dni przekaracza 25C ???? Jak tam żyć?!
-
po takim upalnym dniu to ja, jak to mówił mój kolega w szkole, wypiłbym cały kran!
-
No to wywiesili 'bohaterów'... Nie kusiło Cię żeby im podmienić na coś wiecej wartego?... Chodzi mi nie tylko o zasługi... Jakby ładnie wygladał Władysław Jagiełło, nie mówiąc już o Zygmuncie I Starym !
-
Nisko upadliśmy. Chodzi mi o ludzi. I to nie o liczbę ale o pozycję na tablicy...
-
Jeżeli czytałeś tekst,to wiesz,ze tam się trzeba poruszać w lewo.
Pewnie idziesz w prawo i wtedy jest coś nie tak-)
Serio,tam nie było strasznie,ale bardzo klimatycznie.
Niesamowite miejsce.
-
Z piekła rodem-)
-
Na szczęscie schodziłam w dół i nie mam pojęcia co on z tym rowerem wyprawiał na brzegu krateru
-
Berecik bez antenki;-)
Mimo wszystko pięknie wyglądał.
-
no właśnie a co na talerzach? chciałbym by tradycji stało się za dość bo zawsze robiłem przegląd Twojego stołu...
-
nie ma tam GDDKiA? nie wydają zakazu poruszania się samochodów dostawczych jeżeli temperatura powietrza przez trzy dni przekaracza 25C ???? Jak tam żyć?!
-
po takim upalnym dniu to ja, jak to mówił mój kolega w szkole, wypiłbym cały kran!
-
No to wywiesili 'bohaterów'... Nie kusiło Cię żeby im podmienić na coś wiecej wartego?... Chodzi mi nie tylko o zasługi... Jakby ładnie wygladał Władysław Jagiełło, nie mówiąc już o Zygmuncie I Starym !
-
Nisko upadliśmy. Chodzi mi o ludzi. I to nie o liczbę ale o pozycję na tablicy...
-
Jeżeli czytałeś tekst,to wiesz,ze tam się trzeba poruszać w lewo.
Pewnie idziesz w prawo i wtedy jest coś nie tak-)
Serio,tam nie było strasznie,ale bardzo klimatycznie.
Niesamowite miejsce. -
Z piekła rodem-)
-
Na szczęscie schodziłam w dół i nie mam pojęcia co on z tym rowerem wyprawiał na brzegu krateru
-
Berecik bez antenki;-)
Mimo wszystko pięknie wyglądał.

ziemia, niebo, chmurki... cudo!