Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1691

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. marger22
    marger22 (17.05.2013 16:36)
    wspaniałe zdjęcie
    ziemia, niebo, chmurki... cudo!
  2. marger22
    marger22 (17.05.2013 16:32)
    no właśnie a co na talerzach? chciałbym by tradycji stało się za dość bo zawsze robiłem przegląd Twojego stołu...
  3. marger22
    marger22 (17.05.2013 16:28)
    nie ma tam GDDKiA? nie wydają zakazu poruszania się samochodów dostawczych jeżeli temperatura powietrza przez trzy dni przekaracza 25C ???? Jak tam żyć?!
  4. marger22
    marger22 (17.05.2013 16:23)
    po takim upalnym dniu to ja, jak to mówił mój kolega w szkole, wypiłbym cały kran!
  5. marger22
    marger22 (17.05.2013 16:16)
    No to wywiesili 'bohaterów'... Nie kusiło Cię żeby im podmienić na coś wiecej wartego?... Chodzi mi nie tylko o zasługi... Jakby ładnie wygladał Władysław Jagiełło, nie mówiąc już o Zygmuncie I Starym !
  6. marger22
    marger22 (17.05.2013 16:06)
    Nisko upadliśmy. Chodzi mi o ludzi. I to nie o liczbę ale o pozycję na tablicy...
  7. hooltayka
    hooltayka (17.05.2013 12:52)
    Jeżeli czytałeś tekst,to wiesz,ze tam się trzeba poruszać w lewo.
    Pewnie idziesz w prawo i wtedy jest coś nie tak-)
    Serio,tam nie było strasznie,ale bardzo klimatycznie.
    Niesamowite miejsce.
  8. hooltayka
    hooltayka (17.05.2013 12:44)
    Z piekła rodem-)
  9. hooltayka
    hooltayka (17.05.2013 12:41)
    Na szczęscie schodziłam w dół i nie mam pojęcia co on z tym rowerem wyprawiał na brzegu krateru
  10. hooltayka
    hooltayka (17.05.2013 12:39)
    Berecik bez antenki;-)
    Mimo wszystko pięknie wyglądał.