Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1337

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. voyager747
    voyager747 (26.01.2010 20:17)
    oj tam, przy Ekwadorze są słabiutkie ): dzięki, pozdrawiam
  2. freemarti
    freemarti (26.01.2010 20:09)
    dzięki po stokroc :))
  3. mapew
    mapew (26.01.2010 19:20)
    w rzeczywistosci bylo jeszcze wiecej do zobaczenia w tej scence :-)
  4. mapew
    mapew (26.01.2010 19:18)
    :-)
  5. mapew
    mapew (26.01.2010 19:14)
    u mnie tez wielka zima. Ale cieplo mi sie znowu robi, jak przegladam i przygotowuje moje zdjecia z Ekwadoru :-)
  6. freemarti
    freemarti (26.01.2010 19:06)
    mam troche dziwną wyobraźnię -widzę pyszczek wielbłąda (też taki sam meszek na buzi)
  7. freemarti
    freemarti (26.01.2010 19:03)
    fajnie, wzrok krąży po całym obrazie :)) aż czuję, że tam jestem :-)
  8. freemarti
    freemarti (26.01.2010 19:02)
    prześliczna :)) troszkę wystraszona ale dziecięca (i te malutkie stópki)
  9. zby.nek
    zby.nek (26.01.2010 19:00)
    a u mnie zima ;} jak zawsze piękne plenery ;} pozdrawiam z zimowej krainy ;}
  10. freemarti
    freemarti (26.01.2010 18:55)
    nieźle owłosiona :)