Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1337
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
oj tam, przy Ekwadorze są słabiutkie ): dzięki, pozdrawiam
-
dzięki po stokroc :))
-
w rzeczywistosci bylo jeszcze wiecej do zobaczenia w tej scence :-)
-
:-)
-
u mnie tez wielka zima. Ale cieplo mi sie znowu robi, jak przegladam i przygotowuje moje zdjecia z Ekwadoru :-)
-
mam troche dziwną wyobraźnię -widzę pyszczek wielbłąda (też taki sam meszek na buzi)
-
fajnie, wzrok krąży po całym obrazie :)) aż czuję, że tam jestem :-)
-
prześliczna :)) troszkę wystraszona ale dziecięca (i te malutkie stópki)
-
a u mnie zima ;} jak zawsze piękne plenery ;} pozdrawiam z zimowej krainy ;}
-
nieźle owłosiona :)
-
oj tam, przy Ekwadorze są słabiutkie ): dzięki, pozdrawiam
-
dzięki po stokroc :))
-
w rzeczywistosci bylo jeszcze wiecej do zobaczenia w tej scence :-)
-
:-)
-
u mnie tez wielka zima. Ale cieplo mi sie znowu robi, jak przegladam i przygotowuje moje zdjecia z Ekwadoru :-)
-
mam troche dziwną wyobraźnię -widzę pyszczek wielbłąda (też taki sam meszek na buzi)
-
fajnie, wzrok krąży po całym obrazie :)) aż czuję, że tam jestem :-)
-
prześliczna :)) troszkę wystraszona ale dziecięca (i te malutkie stópki)
-
a u mnie zima ;} jak zawsze piękne plenery ;} pozdrawiam z zimowej krainy ;}
-
nieźle owłosiona :)