Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1339

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (25.01.2010 19:26)
    dzieki Leszku. Opisy na pewno zwiekszaja atrakcyjnosc. Ale z braku czasu (i niecheci do pisania ;-) na razie ograniczylem sie tylko do zdjec. Moze to jeszcze kiedys nadrobie.
    Ekwador to calkiem nowa podroz, ktora mam jeszcze swiezo w pamieci, wiec pisanie idzie jakos latwiej ;-)
    Zapraszam cie zawsze i obojetnie w jakich porcjach.
  2. mapew
    mapew (25.01.2010 19:13)
    usiadlem chetniej w cieniu pobliskiego drzewa :-)
  3. mapew
    mapew (25.01.2010 19:03)
    ;-)
    To chyba zrobila bezwiednie :-)
  4. mapew
    mapew (25.01.2010 19:01)
    :-)
  5. mapew
    mapew (25.01.2010 19:00)
    zgadza sie. A ja tez zetknalem sie z nimi tutaj po raz pierwszy.
  6. mapew
    mapew (25.01.2010 18:49)
    w cieniu - w poludnie bylo za cieplo, aby siedziec w sloncu :-)
  7. mapew
    mapew (25.01.2010 18:21)
    bo fotografowi zadrzala reka :-)
    (myslalem, ze nikt nie zauwazy ;-)
  8. mapew
    mapew (25.01.2010 18:20)
    no jasne, to metropolia :-)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (25.01.2010 12:16)
    Marku, masz oczywiście kolejnego plusa za przepiękne zdjęcia. Może warto byłoby uzupełnić tę relację opisem, tak jak zrobiłeś to np. w przypadku Ekwadoru - to dodatkowo podniosłoby jej atrakcyjność. Ale zdjęcia są super (zauważ, że nawet wymaghający "gruppo_kual" był jakby mniej krytyczny niż zwykle). Ja w każdym razie muszę zrobić sobie pewną przerwę. Zostało mi jeszcze parę Twoich podróży, ale będę je sobie dawkował porcjami, jak dobre, szlachetne wino. Pozdrawiam.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (25.01.2010 12:05)
    Voyager, ale jeśli nazwiesz go "afromotylem" to będzie politically correct...