Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1339
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
-
usiadlem chetniej w cieniu pobliskiego drzewa :-)
-
;-)
To chyba zrobila bezwiednie :-)
-
:-)
-
zgadza sie. A ja tez zetknalem sie z nimi tutaj po raz pierwszy.
-
w cieniu - w poludnie bylo za cieplo, aby siedziec w sloncu :-)
-
bo fotografowi zadrzala reka :-)
(myslalem, ze nikt nie zauwazy ;-)
-
no jasne, to metropolia :-)
-
Marku, masz oczywiście kolejnego plusa za przepiękne zdjęcia. Może warto byłoby uzupełnić tę relację opisem, tak jak zrobiłeś to np. w przypadku Ekwadoru - to dodatkowo podniosłoby jej atrakcyjność. Ale zdjęcia są super (zauważ, że nawet wymaghający "gruppo_kual" był jakby mniej krytyczny niż zwykle). Ja w każdym razie muszę zrobić sobie pewną przerwę. Zostało mi jeszcze parę Twoich podróży, ale będę je sobie dawkował porcjami, jak dobre, szlachetne wino. Pozdrawiam.
-
Voyager, ale jeśli nazwiesz go "afromotylem" to będzie politically correct...
-
usiadlem chetniej w cieniu pobliskiego drzewa :-)
-
;-)
To chyba zrobila bezwiednie :-) -
:-)
-
zgadza sie. A ja tez zetknalem sie z nimi tutaj po raz pierwszy.
-
w cieniu - w poludnie bylo za cieplo, aby siedziec w sloncu :-)
-
bo fotografowi zadrzala reka :-)
(myslalem, ze nikt nie zauwazy ;-) -
no jasne, to metropolia :-)
-
Marku, masz oczywiście kolejnego plusa za przepiękne zdjęcia. Może warto byłoby uzupełnić tę relację opisem, tak jak zrobiłeś to np. w przypadku Ekwadoru - to dodatkowo podniosłoby jej atrakcyjność. Ale zdjęcia są super (zauważ, że nawet wymaghający "gruppo_kual" był jakby mniej krytyczny niż zwykle). Ja w każdym razie muszę zrobić sobie pewną przerwę. Zostało mi jeszcze parę Twoich podróży, ale będę je sobie dawkował porcjami, jak dobre, szlachetne wino. Pozdrawiam.
-
Voyager, ale jeśli nazwiesz go "afromotylem" to będzie politically correct...
Ekwador to calkiem nowa podroz, ktora mam jeszcze swiezo w pamieci, wiec pisanie idzie jakos latwiej ;-)
Zapraszam cie zawsze i obojetnie w jakich porcjach.