Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1335

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (29.01.2010 20:28)
    ;-))
  2. mapew
    mapew (29.01.2010 19:48)
    cien symulowal tu noc
  3. przedpole
    przedpole (29.01.2010 19:45)
    Piękna kompozycja
  4. arnold.layne
    arnold.layne (29.01.2010 18:28)
    Marku, dziękuję za odwiedziny i tatrzańskie plusy :-)
  5. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:18)
    ...pralnia?
  6. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:17)
    ...a to już chyba suszenie...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:16)
    +++++++
  8. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:15)
    ...i robisz pranie Marto?
  9. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:12)
    ...niebieski to niezbyt częsty kolor w naturze...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:07)
    ...w przedszkolu tak rysowaliśmy wystrzał z armaty...